Дивні відгуки про парфуми

24.01.2024 ⏰ 18:33
Рейтинг статьи 4.9 ★★★★☆ голосов:67
👁 Данную статью прочитали 10
количество комментариев:

Сьогодні сучасна парфумерна індустрія може запропонувати аромати на будь-який нюх - від класики до м`яко кажучи дуже нетривіальних композицій - борщ, глянцевий журнал, палена гума. Коли ти загартований парфманіяк, який не перший рік наповнює свою скарбничку парфумерних відкриттів, часто доводиться чути доволі дивні речі про те, чим ти сьогодні пахнеш, від родичів, друзів, колег - всіх тих простих смертних, які не продали душу аромабогам 😉

При цьому іноді про один і той самий аромат люди відгукуються по-різному. Комусь пахне, комусь воняє. Це не дивно, всі ми особливі, маємо власні відчуття й асоціації. А про індивідуальність сприйняття запахів годі повторювати (на цю тему на Кремчику є прекрасна стаття). Коли мені мама сказала, що медово-трав`яний шедевр від Жан-Клода Еллена Hermes Un Jardin en MediterraneeHermes Un Jardin en Mediterranee пахне розсолом, я щиро здивувалася. Але виявилося, що це лише квіточки! 😁

Дивні відгуки про парфуми

Що ж, ось мій топчик «компліментів» 😝

Escentric Molecules Molecule 04Escentric Molecules Molecule 04

Дивні відгуки про парфуми

Цей новаторський синтетичний сандал подружка охрестила чоловічою роздягальнею. І чесно кажучи, тут я з нею погоджуюся. Є щось таке гостре, пронизливе, що крутить в носі, коли вдихаєш аромат Molecule 04. Водночас, із цієї роздягальні виринає чарівний танок пудрових квітів із цитрусами та дещо фантазійним сандалом, який і покорив моє серденько.

Chanel Les Exclusifs De Chanel Le LionChanel Les Exclusifs De Chanel Le Lion

Шикарний амброво-шкіряний аромат з нереальною ваніллю та пікантною анімалікою моя колега називає просто «прополіс».

Дивні відгуки про парфуми

-О, ти шо, знов прополісом надушилася?

Доводиться лише посміхатися та дякувати Богу, що аромат нікого в офісі не душить, бо уявити без нього зиму я просто не можу.

Etat Libre d`Orange True Lust Rayon Violet De Ses YeuxEtat Libre d`Orange True Lust Rayon Violet De Ses Yeux

Позашлюбний малюк Etat Libre d`Orange Putain des PalacesEtat Libre d`Orange Putain des Palaces та Etat Libre d`Orange Dangerous ComplicityEtat Libre d`Orange Dangerous Complicity, пудрово-ромовий та дещо фруктовий на мій нюх, викликав у батька бажання взяти до рук пилосос.

Дивні відгуки про парфуми

Сідаю до нього в машину і через декілька хвилин він видає:

-Ти не чуєш запах пилу? Треба напевно пропилососити в салоні.

-Може це мій парфум? - даю понюхати зап`ясток.

-А, точно, а пахне пилюкою. 🤣

UER MI OR ± KanaboUER MI OR ± Kanabo

Аромат дитинства у виконанні Сесіль Зарокян, молочно-карамельний із відчутним пронизливим мускусом, мій чоловік назвав лаконічно «різдвяним».

А от на робочій нараді зі мною і моїм різдвяним ароматом сталася трошки ніякова історія.

-Тут десь є розетка? - запитала мене колега, яка сиділа поруч.

-Має бути з того боку, Вам телефон потрібно зарядити? - я почала шукати зарядний пристрій.

-Ні-ні, просто запах такий, ніби проводка горить.

Я спочатку не зрозуміла, але коли трохи згодом того ж дня аналогічне питання задала ще одна колега після того, як я підійшла до неї… Мене пройняло. 😲

Дивні відгуки про парфуми

Також не варто забувати, що ті ж самі дивні, іноді навіть надто чудні відгуки часом спонукають спробувати ту чи іншу диковинку. У Вас так бувало? У мене - дуже часто! Наприклад нещодавно замовила пару мл MiN New York Long BoardMiN New York Long Board , бо писали, що пахне ніби котики напісяли на пляжі. Навіть не близько. 🐈

Ще пару коментарів про знайомі мені аромати, які читала із величезним здивуванням:

Дивні відгуки про парфуми

А які «компліменти» доводилося чути Вам? Поділіться у коментарях, буду щиро вдячна!


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Дивні відгуки про парфуми

Аватарка користувача CBRCleopatra
24.01.2024 ⏰ 20:54

О, ці бобри, яких ніхто не бачив, але відчував! Або котики, які мітять територію... Щось абсолютно анімалістичне і примітивне. І на яке ми реагуємо підсвідомо...Цей мускус, від якого воротить або тягне, як магнітом. Хімія і життя, що сказати? Ці молекули вриваються у амігдали ( найдавніші зони мозку) і вертають нас у прапражиття...Тут нема логіки, ще нема квіточок, є лише наше минуле, забуте чи напівзабуте - цей проміжок між тваринним і людським буттям. Це дзвони, які хтось чує, а хтось не хоче чути. Якщо хочеш стати кішкою - стань, хочеш стати тигрицею - будь, це сила, яка з тобою, якщо зілля під рукою :).

кількість респектів: 21
Аватарка користувача YLola
24.01.2024 ⏰ 21:13

CBRCleopatra, сумувала за Вашими дивовижними коментарями 😇Дякую за феєричне та глибоке доповнення. Мене також завжди дивувало, невже люди знають, як пахнуть ті бобри, молоді козли (такий читала відгук про того ж Лева від Шанель) і таке інше... Це підсвідоме? Фантазія? Звісно, часом не вистачає слів, щоб описати аромат, доводиться користуватися аналогіями... але ж зазвичай із вже знайомими ароматами)))) От я щодо котиків можу щиро сказати, що досі не зустріла парфуми, які реально пахнуть як лоток кота!

кількість респектів: 14
Аватарка користувача clarie
24.01.2024 ⏰ 23:52

YLola, у вас завжди цікаві статті і легкий стиль, очікувала на вашу статтю і влучні коментарі Клеопатри 🌹

Мені здається, що це похибка індивідуально сприйняття, обумовлена індивідуальними фізичними особливостями нюхового апарату і те як потім мозок певного індивіду-нюхача)) обробляє і співставляє отриману інформацію із знайомими ароматами. Фантазія підключається, якщо арома база недостатня чи мозок чомусь не може відкопати у своїй кладовці потрібний аналог, або це незнайомий запах.

Маю приклад своєї похибки у сприйнятті Батукади. Мені пахне мокрим сіном, терпкими лимонними кірочками, полином і все це щедро помітили котики))😌Перепрошую у шанувальників, не винувата я)), так у мене ніс і нюховий мозок опрацьовуть цей аромат🙄пробувала декілька разів - незмінно, на жаль.

Але при цьому мене приваблюють аромати типу "бобер дристанув у кущах", але щоб культурно))) - чиста помірна анімаліка без брудних нот. Оце мабуть точно підсвідоме повернення до первісних пращурів))

кількість респектів: 18
Аватарка користувача YLola
25.01.2024 ⏰ 10:11

clarie, щиро Вам дякую! Дуже приємно😌 і радісно, що Вам подобаються мої парф.нотатки))

Анімаліка - тонка штука. Я вперше з нею познайомилася в творіннях Маестро Лютанса - Serge Lutens Muscs Koublai KhanSerge Lutens Muscs Koublai Khan та Serge Lutens La ReligieuseSerge Lutens La Religieuse, баланс прекрасний, бо головне ж не переборщити)) А щодо кущів)))) то зовсім нещодавно нарешті сталася довгоочікувана зустріч із Parfums Dusita Oudh InfiniParfums Dusita Oudh Infini 😊 саме через відгуки про фекальний уд)) але мені він просто медичний, плюс чарівна трояндочка, а от чоловіку - бомжик у трояндовому кущі🤣

кількість респектів: 9
Аватарка користувача Nadiia_Volkova
25.01.2024 ⏰ 15:53

Це прекрасно! П ятірка просто за мій сміх) дякую 😝

Не згадаю так одразу, чи то в Mona di Orio Santal NabataeaMona di Orio Santal Nabataea , чи то Mona di Orio Eau AbsolueMona di Orio Eau Absolue був відгук про бомжа 🤣 мені так він відгукнувся, що тепер флакон є 🤣

Брудна вана кімната, чоловіча роздягальня, старезні ношені носки і усіляке таке допомогли купити Dame Perfumery Soliflore NarcissusDame Perfumery Soliflore Narcissus - для мене якісний концентрат аромату нарцису, дуже натуралістичний і трошки занадто концентрований, але ж який прекрасний.

От щоб щось казали про запах від мене не згадаю. Хіба що якось подарувала знайомій з дуже цікавою долею і вже дорослій жінці, вона старша за мою маму, Zoologist Perfumes Tyrannosaurus RexZoologist Perfumes Tyrannosaurus Rex ризикнула, так 😁 реакція приємно здивувала - запах сексу 😏 в мене немає такої асоціації, але ж цікаво.

Щодо пояснення чому так, приєднаюся до думки CBRCleopatra і трошечки доповню. Наш мозок досить багато жере, при цьому одночасно старається мінімізувати свої зусилля і спрощує. Коли з являється ось таке диво парфумерії, то, на мій погляд, мозок максимально спрощує свої враження, звичайній людині і не треба сильно розрізняти такі специфічні речі, але оскільки це запахи і вони впливають на наше виживання, то йде досить гостра реакція. Якщо ж казати про парфзбоченців 🙄, то в нас значно розвиненіша має бути нюхова цибулина, і значно більша частина пам яті присвячена запахам, і ми тренуємо цю систему. Якщо порівнювати, то звичайні люди - це звичайні люди, а парфлюбителі - це спортсмени 😎 а рівень вже теж може бути різним в залежності від талантів, досвіду, інтенсивності тренувань.

кількість респектів: 14
Аватарка користувача vwizard
25.01.2024 ⏰ 16:57

"Пахне ладаном, наче ти в церкві" - про Karl Antony 10th Avenue Femme. "Таким тільки в туалеті бризкати, звучить дуже дешево" - про Paco Rabanne Ultraviolet. А так більше й не згадаю дивних відгуків.

кількість респектів: 7
Аватарка користувача YLola
25.01.2024 ⏰ 17:30

Nadiia_Volkova, оооо дякую за такий неперевершений коментар! Супер, теж із задоволенням сміюсь😁 Всі ми тут трошки спортсмени😉 качаємо нюхову цибулину😝

До речі із творцем Zoologist Perfumes Tyrannosaurus RexZoologist Perfumes Tyrannosaurus Rex знайома особисто, війна закинула в Італію свого часу, і хоча я мала доволі розвинену вже тоді цибулину, більшість його парфумів (в нього зараз свій бренд Bogue, приносив пару семплів потестити) ну дууууже складні навіть для мене.

vwizard, дякую, що поділилися. Точно, церква! Пам`ятаю коментар про Robert Piguet CasbahRobert Piguet Casbah - настільки пахне церквою, що можна лякати вампірів))) А про Paco Rabanne UltravioletPaco Rabanne Ultraviolet ауч, обідненько.

кількість респектів: 8
Аватарка користувача Nathalie-art
25.01.2024 ⏰ 19:11

Скопирую сюда свой старый комментарий от 2015 года, он очень в тему...😁

Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 03 Cuir Venenum

"Кожа, вымоченная в натуральном виноградном соке сорта Изабелла. Также присутствует характерная нотка гнильцы, появляющаяся спустя три года у выдержанного вина из сорта этого винограда. Описание фиолетово-чёрного винограда Изабелла, данное Осипом Мандельштамом в далёком 1923 году, как нельзя лучше подходит под описание Cuir Venenum - он «плотный и тяжелый как гроздья самой ночи». Очень понравился своей необычностью! Пока что для меня это самый характерный и удачный аромат от Parfumerie Generale.

P.S. Писала отзыв только на основании собственных впечатлений от первого знакомства с парфюмом, не читая ни пирамидку аромата, ни комментарии. Была немало удивлена поразительным единодушием русскоязычных парфлюбителей, узнавших явную ноту виноградного сока сорта Изабелла в Cuir Venenum.

Один отзыв на англоязычной Фрагрантике меня несколько шокировал, я даже не сразу решилась на его публикацию.

Некий Civetted пишет: "Проспавшийся алкоголик, сидя на выброшенном помоечном дешёвом кожаном диване, жадно похмеляется ядовитой бурдой Mad Dog 20/20, проливая её в спешке на себя. Затем от количества выпитого им он вырубается и мочится под себя. Этот парфюм пахнет его промежностью."

Сделала вывод, что я офигенно живу, так как промежности запойных алкоголиков мне не только нюхать, но даже видеть не доводилось."

кількість респектів: 19
Аватарка користувача YLola
25.01.2024 ⏰ 20:06

Nathalie-art, спасибо огромное, это прекрасно! Воистину)) Вот насколько же богато в плане воображения этот пользователь Civetted (кстати не поклонник ли он той самой анималистической ноты?🤔) описал казалось бы виноградный аромат! Тут наверное фантазия более натренированная, чем нос 😄😄 пс: надеюсь, это именно воображение, а не личный опыт … 🙈

кількість респектів: 4
Аватарка користувача marjoury
25.01.2024 ⏰ 20:23

Собакою на Лайт Блю - було 😱

кількість респектів: 3
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Парфуми поза часом article-image Комментарий к новости
Парфуми поза часом
Asedo 02.10.2025 20:11

Ще один парфум поза часом. Йому не 100 років, щоправда, але вік теж поважний - радує світ вже 33 роки:

Serge Lutens Ambre SultanSerge Lutens Ambre Sultan

В прохолоду і зимну погоду - чудовий )

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
juljchik 28.09.2025 23:45

aljonyshka81, я навіть і не підозрювала про це( Дякую, що поділилися інформацією!🌹Але як вони можуть бути списаними - хіба це такі давні парфуми за роком випуску? Я теж дуже здивована, оскільки бачила в українських онлайн-магазинах 30 мл за 2500 грн, виходить, вдвічі дешевше, ніж та ціна, про яку Ви говорите. Можливо, і пробники виявилися зіпсованими? Навіть не знаю тепер, що думати) Треба буде порівнювати із розпивом, як варіант)

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
aljonyshka81 27.09.2025 15:43

Читала статью и не верится, что это про парфюмы Бианки....

Акция 1+1=3??

30 мл флакон стоит 113евро, 100 мл 249евро в любом магазине Европы- никогда и нигде не видела таких подарков судьбы.

Для справки.

Бьянки официально не поставляет свои парфюмы в Украину. После массового появления ее продукции в украинских онлайн магазинах, я, как поклонник, постоянно заказывающий ее парфюмы на официальном сайте, связалась с отделом продаж, и получила ответ- что бренд не сотрудничал с представителями из Украины, с ними не контактировал и ответить на вопрос, что это продается в сетях - не смог.

Я могу предположить, что это вполне может быть списанные партии, неликвид или что то в этом роде(

Очень странно, но ни одна из новинок не поступила в продажу на украинском рынке, так же как и лимитированные издания.

Поэтому резюмирую, что очень возможно, что Вы пробовали не тех осликов и козликов)

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,