Nilang от Lalique - еще насыщеннее, еще красивее

20.11.2011 ⏰ 23:55
Рейтинг статьи 0 голосов:0
👁 Данную статью прочитали 1

Парфюмерный люксовый бренд Lalique представляет обновленную версию своего наиболее популярного аромата Nilang, выпущенного еще в 1995 году.

Новинка принадлежит к семейству цветочно-фруктовых ароматов и имеет некоторые отличия от предыдущей версии. Главным «героем» аромата стал нежный и экзотический цветок лотоса, символизирующий духовную гармонию и чистоту души.

Парфюм отправляет нас в экзотическое путешествие, раскрываясь нотами лотоса, свежего мандарина, сочного персика и сладкой дыни. Цветочный букет сосредоточился в «сердце» парфюма, искрясь аккордами фрезии, жасмина и цветка гвоздики в компании с черникой. Завершают пирамидку ваниль, сандал, пачули, пралине и мускус.

Над созданием обновленного аромата работал парфюмер Кристиан Плок.

У новинки будет два вида флаконов - все зависит от концентрации Lalique Nilang. Мечта любого коллекционера - прекрасный флакон, крышечка которого выполнена в виде цветков лотоса, предназначен для концентрации - духи. А для концентрации парфюмированной воды были выбраны простые цилиндрические флаконы со стеклянными крышечками. Парфюм доступен в объемах 50 и 100 мл.

Lalique Nilang


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Nilang от Lalique - еще насыщеннее, еще красивее

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 26.06.2026 22:03
CBRCleopatra,

Ілюстративне фото значно візуально перебільшує розмір моєї колекції 🙂

Також є коробка з парфумами, з якими не склалося. І, маєте рацію, деякі аромати з часом розкриваються зовсім по-іншому й раптом стають дуже класними.

Ваша ідея з красивими поличками для «най-най» - хороша ідея. Є улюблені флакони, реально красиві, які хочеться не просто зберігати десь у сухому темному місці (хоч так і треба).

Це правда, зараз усе сприймається дуже близько до серця. Якщо чесно, цієї зими без моїх парфумів мій емоційний стан був би значно гіршим. Саме тоді знайшла для себе своєрідну терапію - нарізала акварельний папір на великі блоттери й почала "знайомитися" з усіма своїми парфумами, спостерігати, як вони розкриваються, змінюються. Цей маленький ритуал дуже допомагав мені відновлювати внутрішню рівновагу й хоча б ненадовго переміщатися у щось добре і світле.

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 26.06.2026 21:43
YLola

пробники-відливанти це капець. Я вже їх в таблицю вносила (!!), щоби хоч якось інвентаризувати. Не знаю навіщо витратила на це купу часу, адже потім все одно не змогла знайти ті, що в таблиці. В різні коробоки розкладала. Нічого не працює. То вже плюнула і подарувала доньці подруги. Скільки було щастя )))

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 26.06.2026 21:39

E-parf,

дякую, що поділилися досвідом.

В мене ті, що можна згрупувати за брендами, на 1 поличку, з рештою "одиначок" проблема. З пробниками, відливантами взагалі не розбиралася )

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
maria.a.kov 26.06.2026 21:26

Я ділю парфумерію за сезонами; зимову дістаю взимку, літню відповідно влітку, і т.д. Тримаю парфумерію на поличках в барі і пересуваю те, що стоїть ззаду і в глибині, наперед, коли приходить іхній час. Всесезонні зазвичай тримаю окремо, щоб легше було їх узяти, якщо схочеться. Це стосується більше флаконів, ніж відливантів, з ними все складно 😁

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
CBRCleopatra 26.06.2026 21:22

Ілюстративне фото викликало у мене два протилежні почуття - заздрість і ненависть. Так само бувало у мене з накопиченням. Бо з часом накопичуються якісь не дуже зрозумілі флакони, але надія на те, що з ними трапиться якась метаморфоза і вони стануть якимось іншими, теж була. Бо таке теж трапляється у нашій справі. Хотіла подарувати співробітникам на роботі, склала і понесла, але не всім мої аромати сподобалися, принесла, поклала кудись і забула. Пʼять років потому. Знайшла і просто очманіла, яка краса і насолода. Моя класифікація проста. Користуюсь частіше тим, до чого легше дотягнутися. Замовила дві шафи з підсвітками для красивих флаконів. Якщо є збережені коробки ( а це найкращий варіант), зберігаю в коробках. Є список най- най ( хотіла спочатку 50, але рахунок трохи більший). Запакована і схована коробка ароматів з якими дружби не трапилося, на подарунки чи обмін. Міняються настрої, міняються фаворити. Влітку душа болить, коли спека, взимку, коли холодно, а останні роки весь час болить. Але попри все коли у руках чудовий флакон, а навколо тебе яскравий і пахучий шлейф, життя точне стає трохи інакшим...

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,