Прогулянки ароматними садами_ Частина друга: Вишневий сад

30.07.2026 ⏰ 12:59
Рейтинг статьи 5 ★★★★★ голосов:6
👁 Данную статью прочитали 59
количество комментариев:

"Заплющте очі. Ми знову йдемо до саду..."

Минулого разу ми гуляли серед оксамитових персиків, зігрітих літнім сонцем. Сьогодні стежка веде нас до іншого саду.

Є сади, що зустрічають ароматом ще до того, як ти побачиш дерева. Вишневий — саме такий. Він не кричить про себе, а тихо запрошує пройти стежкою, де між листям ховаються темно-червоні ягоди, а повітря наповнене легкою кислинкою, соковитістю та теплом літнього вечора.

Аромат вишні особливий. Він може бути грайливим, ніби щойно зірвана ягода, або глибоким і оксамитовим, із нотами мигдальної кісточки, лікеру, деревини чи спецій. Саме тому вишня так часто стає серцем незабутніх парфумерних історій.

Для мене вишневий сад — це місце, де солодкість ніколи не буває надмірною. Тут завжди є легка терпкість, яка робить аромат живим, справжнім і трохи загадковим. Саме за це я люблю вишню в парфумерії: вона вміє бути водночас ніжною, спокусливою й елегантною.

Першим на нашому шляху з`являється Tom Ford Lost CherryTom Ford Lost Cherry. Стигла вишня тут звучить густо й багатогранно, переплітаючись із мигдалем і теплими солодкими акордами. Це аромат, який ніби затримує захід сонця ще на кілька хвилин.

Кілька кроків далі повітря змінюється. У ньому з`являється легкий димний відтінок, і сад огортає Kayali Lovefest Burning Cherry 48Kayali Lovefest Burning Cherry 48. Тут вишня вже не така безтурботна — вона зігріта деревиною та пряними нотами, немов вечір біля багаття.

Стежка веде далі, і раптом усе стає легшим. У повітрі кружляє Guerlain La Petite Robe NoireGuerlain La Petite Robe Noire — кокетлива, жіночна вишня, що грає з трояндою та мигдалем. Вона дарує саду усмішку й французький шарм.

Та вишня вміє дивувати. Room 1015 Cherry PunkRoom 1015 Cherry Punk показує її зовсім іншою — сміливою, із нотами шкіри та легкою зухвалістю. Вона доводить, що фруктові аромати можуть мати сильний характер.

А коли сонце майже сховалося за обрій, у повітрі залишається оксамитовий шлейф Parfums BDK Rouge SmokingParfums BDK Rouge Smoking. Спокійний, витончений, він завершує нашу прогулянку так само красиво, як останній промінь літнього вечора.

Ми повільно виходимо з вишневого саду. Озираємося востаннє й розуміємо: вишня в парфумерії — це не просто нота. Це настрій, спогад і маленька історія, яку кожен аромат розповідає по-своєму.

До нової прогулянки. Попереду на нас чекає ще один ароматний сад. Наша прогулянка вишневим садом добігла кінця, але кожен сад живе доти, доки в ньому є ті, хто готовий знову пройти його стежками. Тож запрошую вас продовжити цю історію. Розкажіть, який парфум із нотою вишні ви любите найбільше? Чи, можливо, є аромат, який, на вашу думку, обов`язково мав би з`явитися в цьому саду? З нетерпінням чекатиму ваших коментарів. Хто знає, можливо, саме завдяки вам ми відкриємо ще один дивовижний куточок нашого вишневого саду. 🍒🤍


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Прогулянки ароматними садами_ Частина друга: Вишневий сад

Аватарка користувача katafeika
30.07.2026 13:29

Дякую, люблю направлення Лост Черрі, але була знайомих лише із закосами на нього. Буду розширяти кругозір завдяки вашій добірочці!

Аватарка користувача koxana
30.07.2026 14:02

Щиро дякую за ваш відгук! 🌷 Дуже рада, що стаття надихнула вас на нові парфумерні відкриття. Буду рада, якщо потім поділитеся, який із ароматів сподобався найбільше — дуже цікаво порівняти враження. 🍒

Аватарка користувача Asedo
30.07.2026 19:47

ех! Шкода, вишня на мені зовсім не тримається. Тільки нюхаю в магазинах )))

Аватарка користувача koxana
30.07.2026 21:10

Ох, як знайомо! 😊 Так є аромати, які ніби спеціально грають із нами в схованки: в магазині здаються неймовірними, а вдома зникають за кілька хвилин. А іноді навпаки — тихенько повертаються через кілька годин, коли вже зовсім їх не чекаєш. Парфумерія любить такі сюрпризи.

Аватарка користувача Asedo
31.07.2026 20:50

моя вишня і в магазині вже зникає.

Таке є з вишнями (будь які парфуми) і з парфумами (усіма!) Nobile 1942 ((

Аватарка користувача CBRCleopatra
01.08.2026 01:27

Люблю Cherry Punk у парфумованій воді. Ніби напився пʼяної вишні і присів відпочити на шкіряному дивані ( це у мене завжди така мрія, коли проходиш повз ті стоячки з пʼяною вишнею). Не згодна, що це якийсь там клон, просто своя інтерпретація на хвилі популярності.

Аватарка користувача koxana
01.08.2026 09:06

Мабуть, найрідкісніша нота в парфумерії — це доступність улюбленого аромату. 😊 Щойно закохуєшся в композицію, вона починає зникати з магазинів.

Аватарка користувача koxana
01.08.2026 09:09

Яка ж гарна асоціація! 😊 «П`яна вишня» або ж «шкіряний диван» — здається, тепер я теж саме так уявлятиму де які аромати. І погоджуюся, не кожен аромат із вишнею варто називати клоном. Іноді це просто інший погляд на вже знайому тему.

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Місця щасливих людей і трохи ірисів article-image Комментарий к новости
Місця щасливих людей і трохи ірисів
katafeika 02.08.2026 00:00

CBRCleopatra, дякую, мені цікаво було прочитати вашу думку, бо я наприклад не ототожнювала ноти квітів в парфумерії як слабкість, бо не задумувалася над цим. Просто помічала що під різний настрій хочеться те чи інше або кілька одразу, або як було недавно у мене -взагалі нічого

Прогулянки ароматними садами_ Частина перша: Персиковий сад article-image Комментарий к новости
Прогулянки ароматними садами_ Частина перша: Персиковий сад
koxana 01.08.2026 09:15

Це дуже красиво сказано. ❤️ Напевно, не ми змінюємо аромати, а вони разом із нами проживають різні періоди життя. Те, що колись хотілося носити щодня, з часом стає ароматом особливих моментів. Але від цього він не стає менш улюбленим.

Прогулянки ароматними садами_ Частина друга: Вишневий сад article-image Комментарий к новости
Прогулянки ароматними садами_ Частина друга: Вишневий сад
koxana 01.08.2026 09:09

Яка ж гарна асоціація! 😊 «П`яна вишня» або ж «шкіряний диван» — здається, тепер я теж саме так уявлятиму де які аромати. І погоджуюся, не кожен аромат із вишнею варто називати клоном. Іноді це просто інший погляд на вже знайому тему.

Прогулянки ароматними садами_ Частина друга: Вишневий сад article-image Комментарий к новости
Прогулянки ароматними садами_ Частина друга: Вишневий сад
koxana 01.08.2026 09:06

Мабуть, найрідкісніша нота в парфумерії — це доступність улюбленого аромату. 😊 Щойно закохуєшся в композицію, вона починає зникати з магазинів.

Місця щасливих людей і трохи ірисів article-image Комментарий к новости
Місця щасливих людей і трохи ірисів
CBRCleopatra 01.08.2026 01:42

Я взагалі не квіткоман, і ірис люблю не парфумерний, а художній, відомих і маловідомих майстрів. Щось в ньому є вагоме, серйозне. Щодо парфумів у лиху годину - я раджу поставити їх на паузу, і це стосується будь-якої справи ( якщо ми не в ресурсі -все буде не таким). У мене є версія, що деякі парфуми " заряджають", а інші " розряджають". Тобто для мене квіточки - це стан слабкості, а шкіра, навпаки, зве в дорогу. Взагалі, всі мої мирні колекції про радість і примхи, і тому зараз інколи викликають почуття провини. Але, як показує історія парфумерії, під час 2-ї світової війни парфуми "Я повернусь" були шалено популярні.Тому, як кому хочеться, так хай і буде.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,