Музикальна парфумерна пауза №11

30.01.2026 ⏰ 12:03
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:9
👁 Данную статью прочитали 159
количество комментариев:

Давненько не було музикальних пауз. Виправляюсь )))

У Майлі Сайрус є чудова пісня «Flowers» (квіти). Вона зовсім не про квіти, а про усвідомлення власної цінності, любов до себе і самодостатність.

Історія наступна: вона розлучилася з хлопцем і почала, було, плакати. А потім передумала, бо трапилося прозріння, і вона зрозуміла, що

«… Я можу сама собі купити квіти,

Сама написати своє ім`я на піску,

Можу розмовляти з собою годинами

Про речі, яких тобі не зрозуміти.

Можу сама запросити себе на танець,

І сама тримати себе за руку.

Так, я можу любити себе більше, ніж любив мене ти.

Накрашу нігті вишнево-червоним —

Під колір троянд, які ти мені дарував.

Я не шкодую, мене не мучить сумління,

Я прощаю кожне слово, що ти сказав мені.

Я не хотіла тебе кидати, любий, не хотіла сваритись,

Почала плакати, але потім згадала, що…

Я можу сама …»

Пісня не про те, що «мені ніхто не потрібен», а про те, що «я знаю, чого варта», і вибираю, з ким мені бути, куди ходити і що носити. Зокрема і щодо парфумів. От йде жінка і всі одразу розуміють - запрошувати її писати щось романтичне на піску це програшна стратегія … Який би аромат міг підкреслити цей месидж?

Для себе я би шукала аромат у бік чоловічих, унісекс, можливо, з м`яким димом чи алкоголем, щось незвичайне.

Можливо, щось з цього

By Kilian Angels ShareBy Kilian Angels Share або By Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks

Fueguia 1833 La Tierra del RayoFueguia 1833 La Tierra del Rayo

Bond No.9 Eau de New YorkBond No.9 Eau de New York

А що б ви запропонували?

До речі, в кліпі чудові вправи на розтяжку і взагалі :)


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Музикальна парфумерна пауза №11

Аватарка користувача Aтaaaa
30.01.2026 ⏰ 15:39

Субъективно - вот его, самодостаточного и воистину современно мужского, мужественного - Robert Graham FortitudeRobert Graham Fortitude . И пускай все проходят мимо.

кількість респектів: 3
Аватарка користувача Asedo
30.01.2026 ⏰ 16:58

Aтаааа,

дякую.

Ух, який цікавий варіант! Обов`язково занотовую собі для майбутнього знайомства ✨

І ще з геловінської теми пам`ятаю вашу симпатію до чоловічих ароматів. Здається, тут вона знову дуже влучно спрацювала )

кількість респектів: 1
Аватарка користувача OlenaU_1584
30.01.2026 ⏰ 20:56

Мені про самодостатність це Tom Ford Black LacquerTom Ford Black Lacquer , а ще Genyum WriterGenyum Writer якось так )

кількість респектів: 2
Аватарка користувача CBRCleopatra
30.01.2026 ⏰ 22:30

Спробую трохи переписати кліп - у феміністично-реалістичному напрямку. Отже: музика і слова ті ж, відеоряд трохи інший. По-перше, здається мені, що білявка в гарній спортивній формі вже у пошуку ( нащо качатися і розтягатися, і куди подіти золоту вечірню сукню?). По-друге, іншого, крім якогось андрогінного і політкоректного, мінералізованого парфуму - у басейні, спортзалі та диких танцях- не бачу. По-третє, щоб розширити жіночу авдиторію, і не згубити гарний меседж, пропоную уявити на місці білявки жіночку середніх років, у милому домашньому вбранні, з пилососом ( сучасним аксесуаром). Бо та молода ще не доросла до нормального життя з повсякденним побутом. Тепер все на своїх місцях - діти у закордонних школах, старий бабій знову погрожує розлученням, чудова фазенда невздовзі буде виставлена на продаж. Але є парфуми, ніяких шкіряних чи алкогольних нот, боронь боже. Щось квіткове, лілейне чи трояндове, чи, може, туберозне...Бо колись ця жінка теж була свіжою квіткою, до якої зліталися бджоли... і танцювати вміла, і зваблювати теж... А тепер вчиться розмовляти сама з собою, бо поруч нема того, хто б її слухав.

кількість респектів: 4
Аватарка користувача Asedo
30.01.2026 ⏰ 22:58
OlenaU_1584,

дякую за увагу до допису і варіанти парфумів. Не знайома з ними, але занотовую для нового знайомства. Tom Ford Black Lacquer видається дуже цікавим.

Аватарка користувача Asedo
31.01.2026 ⏰ 00:04

CBRCleopatra, дякую!

Ви дуже цікаво розклали цей ролик в іншій площині. Справді відгукується цей наратив. Дуже життєвий, без глянцю і золота.

Замислилася над тим, що парфуми - не лише маніфест, а «п`ятий елемент», який дозволяє привнести в життя щось, чого бракує, або недостатньо в реальності, але, що може прийти у відчуттях.

Щось квіткове, лілейне, трояндове, туберозне… Квіти в цій історії не тільки вітер молодості, символ краси, а ще - початку, оновлення й внутрішнього розкриття, як бутон .., нового знайомства із собою, можливо, ще незнаною співрозмовницею самій собі, людиною, яка вчиться любити себе тут і зараз, такою як є.

А пилосос я купила робот, щоби шуршав сам. Бо червоний же манікюр ..

кількість респектів: 4
Аватарка користувача Suzanna
31.01.2026 ⏰ 02:25

Мені дуже відгукається візуальний ряд CBRCleopatra

А трек для мене про внутрішню цілісність, і про мій природній вибір того, з ким та чим в мене є конект, а все решта - прохідне.

Для мене це не про гендерність, а про внутрішню дорослість, тож і парфуми, які підкреслюють в мені цей стан - мають широкий діапазон, тут і унісекси, і відверто жіночі, єдине що чоловічих немає))

Ormonde Jayne Ormonde WomanOrmonde Jayne Ormonde Woman

Ormonde Jayne Orris NoirOrmonde Jayne Orris Noir обидві Ормонд для мене про рівновагу і м`яку концентрацію

Calvin Klein CK IN2U HerCalvin Klein CK IN2U Her один з перших куплених за власні гроші

Le Labo Santal 33Le Labo Santal 33 м`якість і характер в одному флаконі, обожнюю

By Kilian Can`t Stop Loving YouBy Kilian Can`t Stop Loving You ну тут такий радісний аромат, я млію від його стриманої святковості, люблю зранку нанести його, а вдень додати Parfums Dusita AnamcaraParfums Dusita Anamcara - супер комбо, ідеально доповнюють одне одного

Tom Ford Tobacco VanilleTom Ford Tobacco Vanille справжня перлина у весняні або осінні теплі сухі сонячні дні, в правильну погоду ним неможливо надихатись, баланс соковитості і ванілі з табачним акцентом

Memo Italian LeatherMemo Italian Leather всім шкірам шкіра, перший з яким я познайомилась в напрямку делікатної шкіри з листям томату та ваніллю, досі в захваті

і також By Kilian Angels ShareBy Kilian Angels Share наскільки я стараюсь уникати купівлі парфумів на піку їх популярності, коли приблизно кожна перша людина вже шлейфить або оригіналом, або дюпами, але цей взяла - сів на мені бездоганно, взагалі не унісекс, жіночний, політкоректно спокусливий і з власним характером)

кількість респектів: 4
Аватарка користувача Aтaaaa
31.01.2026 ⏰ 03:59

CBRCleopatra, "Leave the gun, take the cannoli". Или что-то съедобное, чтобы понравиться сразу всем мужчинам))

кількість респектів: 4
Аватарка користувача CBRCleopatra
31.01.2026 ⏰ 10:04

Каноллі присвячується: той славнозвісний сицилійський десерт просто прикрасить останній кадр. Я особисто полюбляю безе, але перевірила ноти і пропоную гурманський аромат Une Nuit Nomade Sugar Leather. Каноллі - це і шоколад, і какао, карамель і винні нотки італійського вина або лікера.

кількість респектів: 4
Аватарка користувача Asedo
31.01.2026 ⏰ 19:26

Suzanna,

шикарний перелік! Також поповнила пункти для знайомства.

Там є речі, які, однозначно, маніфестують, а є й ті, які нададуть відчуття.

Теж подобається Memo Italian LeatherMemo Italian Leather - цікаве рішення. Для мене це аромат про тепло - внутрішнє тілесне (від шкіри) і зрілість, і свіже тепло від землі і сонця (листя томату).

Теж уникаю покупати парфуми на піку ажіотажу. Колись була на заході, якийсь колективний Ганімед )

Але, здається, By Kilian Angels ShareBy Kilian Angels Share вдалося якось нормально з цим впоратися. Хоча, я більше проBy Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks. Є пара ситуацій, де я незмінно з цим ароматом і кожного разу це 10 з 10 по відчуттям присутності в моменті.

Також поповнила пункти для знайомства. Дякую )

кількість респектів: 2
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Батько флаконів article-image Комментарий к новости
Батько флаконів
Asedo 16.03.2026 22:58

Clarie,

дякую за таке цікаве доповнення!

Ось про що подумала: можливо, Дінан відчув її внутрішню потребу у визнанні того, якою вона стала. Взагалі ця історія прям давньогрецька трагедія: чоловік ніби створив її, але так і не зміг повністю визнати власне творіння. Можливо ревнощі, або відчував її темперамент і намагався стримувати через обмеження, відчуття «недовершеності».

І, ось, Дінан створює для неї не лише і не стільки флакон. Він дає їй те, що їй насправді було потрібно — визнання чоловіка, який її кохав. І, отримавши це, вона отримала й захоплення усього світу. Це неймовірний подарунок!

Як же цікаво іноді дозволити собі трохи пофантазувати…

А може, все було зовсім не так ... і це була просто якісно виконана робота ...

Але так хочеться вірити у красиві історії )))

Мій фісташковий досвід article-image Комментарий к новости
Мій фісташковий досвід
juljchik 16.03.2026 22:47

Asedo, щиро дякую за ще одну новинку) Звучить смачно))

Мій фісташковий досвід article-image Комментарий к новости
Мій фісташковий досвід
juljchik 16.03.2026 22:46

clarie, Ви так цікаво розповідаєте про відтінки звучання фісташкової ноти!😍 А поєднання з кардамоном і пачулями особливо зацікавило, дякую)

Батько флаконів article-image Комментарий к новости
Батько флаконів
clarie 16.03.2026 22:18

Asedo, так зацікавили цієї історією створення флакону для аромату і закоханністю Дінана, що мене почало мучити питання чому він мовчав / чи не мовчав)). Копнула інет). На тей момент він вже був одружений (вочевидь молоденьким одружився після армії) і мав 2 синів, з якими відкрив своє Ателье Дінан у 1968 р, а аромат вийшов у 1960. Пьер Дінан 1931 р.н., а Елен Роша була 1921 р.н. (у деяких видання вказують 1927 - чи вона сама так казала), чи просто помилка, бо в архівних записах вказано 1921). Йому було 29, їй 39 на момент створення флакону і вона була вже вдруге заміжня. Виходить, що платонічне кохання?.) Творець і Муза :).

Цікаво, що Елен була нещаслива у союзі з Марселем Роша за словами їх доньки Софії. Донька написала книгу, яку Елен при своєму житті не дозволила опублікувати, бо донька розказала про роль батька і його вклад не тільки у моду, і що він започаткував і потім вирішив сконцетруватись на парфумерії, а після його смерті у 1955, Елен дуже успішно продовжила його парфумерну справу, а й про вклад у Елен і реальний стан справ. У них була різниця у віці 19 р і вона була молоденька і чарівна, але він вважав її недостатньо елегантною і витонченою для демонстрації його суконь і тільки шляпки дозволяв демонструвати. Марсель Роша обмежував і не дозволяв їй деякі речі і щодо її зовнішності, і в інших аспектах. Неоднозначна і подвійна ситуація - він показав і навчив, але обмежував, хоча вважав її своєю музою!)) А вона стала музою і королевою і завдяки, і наперекір йому!)) Після його смерті Елен ще декілька разів була і офіційно, і неофіційно заміжня, включаючи і світського плейбоя, і грецького судохідного магната)).

Мій фісташковий досвід article-image Комментарий к новости
Мій фісташковий досвід
Asedo 16.03.2026 20:14

в 2025 з`явився Liquides Imaginaires Pistachio CousinLiquides Imaginaires Pistachio Cousin - мені перші хвилини чимось нагадував лимонний тарт з фісташковим кремом ))

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,