У Святвечір

24.12.2025 ⏰ 16:48
Рейтинг статьи 4.2 ★★★★☆ голосов:5
👁 Данную статью прочитали 36
количество комментариев:

Душевного нам свята!

І ...

Відчуйте запахи Різдва,

Любові, вдячності, надії,

Бажань, таємних і не тільки.

І того, що в нас є згадати,

І на майбутнє загадати.

Раптовий радісних подій,

Здійснення нездійсненних мрій.

І хай це буде, так чи так.

І буде так. І буде так!

У Святвечір

Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье У Святвечір

Аватарка користувача Aтaaaa
24.12.2025 20:46

Дійсно, авторе: "нехай поруч з нами буде безліч ароматів, які нагадують про приємне і радісне", та дорогі нам емоції, спогади, люди... І Ви, Аліно, та Ваші нові дописи.

Запропоную свій аромат для таких подій:

Hermes Elixir Des MerveillesHermes Elixir Des Merveilles .

кількість респектів: 2
Аватарка користувача Asedo
24.12.2025 21:55

Атаааа,

нехай все хороше здійсниться!

Знаєте, а я пішла знайомитися і перезнайомлюватися з ароматами, які були в коментах до дописів. І чудовий Hermes Elixir Des MerveillesHermes Elixir Des Merveilles знов перевідкрила для себе, за вашої подачи, і дуже рада )

Тепер збирається новий перелік до придбання )))

Дякую Вам!

Здоров`я, надії, добра!

кількість респектів: 1
Аватарка користувача CBRCleopatra
24.12.2025 22:06

Моя крапля радості -Teatro Fragranze Uniche Black Divine ( чиста Ізабелла !). Наркотичний парфум, який Мінздоровʼя не рекомендує до 18, але мені вже трохи більше, то нехай веселить і нагадує чудові і безтурботні дні. PS Навіть не хочу полегшувати завдання пошуку аромату , бо інтелектуальні вправи запобігають маразму.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача Asedo
24.12.2025 22:45

CBRCleopatra,

дякую!

Teatro Fragranze Uniche Black Divine - вже замовила для знайомства.

Весь час тим і займаюсь, що мізки треную і чимось напружую ) Іноді це єдине, що дозволяє не впадати в хандру ... . Парфумерні пошуки та експерименти - одне з таких занять )

Дякую за увагу до мого блогу.

Нехай все буде добре і все задумане здійсниться!

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

У Святвечір article-image Комментарий к новости
У Святвечір
Asedo 24.12.2025 22:45

CBRCleopatra,

дякую!

Teatro Fragranze Uniche Black Divine - вже замовила для знайомства.

Весь час тим і займаюсь, що мізки треную і чимось напружую ) Іноді це єдине, що дозволяє не впадати в хандру ... . Парфумерні пошуки та експерименти - одне з таких занять )

Дякую за увагу до мого блогу.

Нехай все буде добре і все задумане здійсниться!

У Святвечір article-image Комментарий к новости
У Святвечір
CBRCleopatra 24.12.2025 22:06

Моя крапля радості -Teatro Fragranze Uniche Black Divine ( чиста Ізабелла !). Наркотичний парфум, який Мінздоровʼя не рекомендує до 18, але мені вже трохи більше, то нехай веселить і нагадує чудові і безтурботні дні. PS Навіть не хочу полегшувати завдання пошуку аромату , бо інтелектуальні вправи запобігають маразму.

У Святвечір article-image Комментарий к новости
У Святвечір
Asedo 24.12.2025 21:55

Атаааа,

нехай все хороше здійсниться!

Знаєте, а я пішла знайомитися і перезнайомлюватися з ароматами, які були в коментах до дописів. І чудовий Hermes Elixir Des MerveillesHermes Elixir Des Merveilles знов перевідкрила для себе, за вашої подачи, і дуже рада )

Тепер збирається новий перелік до придбання )))

Дякую Вам!

Здоров`я, надії, добра!

У Святвечір article-image Комментарий к новости
У Святвечір
Aтaaaa 24.12.2025 20:46

Дійсно, авторе: "нехай поруч з нами буде безліч ароматів, які нагадують про приємне і радісне", та дорогі нам емоції, спогади, люди... І Ви, Аліно, та Ваші нові дописи.

Запропоную свій аромат для таких подій:

Hermes Elixir Des MerveillesHermes Elixir Des Merveilles .

Почаклуємо у Йоль? article-image Комментарий к новости
Почаклуємо у Йоль?
Asedo 23.12.2025 12:27

Vwizard

дякую!

"Чарівна вода" - саме те, що потрібно для чаклунства )))

Треба перепознайомитися з парфумом з цього ракурсу сприйняття аромату.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,