Парфумерна музикальна пауза №7

08.08.2025 ⏰ 11:57
Рейтинг статьи 4.3 ★★★★☆ голосов:6
👁 Данную статью прочитали 100
количество комментариев:

Багато років тому пощастило потрапити на концерт легендарної Цезарії Евори у Києві. Той вечір досі живе у пам`яті яскравими деталями: темна сцена, маленька босонога жінка з незвичайним голосом, а навколо, в такт її співу, танцюють кольори софітів — жовтий, зелений, фіолетовий, помаранчевий ...

Ці самі кольори оживають у кліпі "Mai karinhóza" — креольському гімні любові до землі, до маленького острова Кабо-Верде.

«Твоя посмішка така солодка і тепла, ми відчуваємо твою ніжність на нашій темній шкірі, ти — найлагідніша, найніжніша…»

Тепла земля, спека, сіль, вітер і води Атлантики, тропічні квіти, фрукти, прянощі …

Який аромат міг би доповнити магію слів, музики і виконавиці?

Моі варіанти парфумів:

Lucien Ferrero C`est.RebelleLucien Ferrero C`est.Rebelle - Імбир, Гіркий Апельсин, Кориця, Рожевий Перець, Трояндова Герань, Коріандр, Гаїтянський Ветивер, Лист Індонезійського Пачулі.

Molinard NirmalaMolinard Nirmala - Маракуйя, Мандарин, Грейпфрут, Манго, Гібіскус і Жасмин, Ваніль, Боби Тонка, Сандал, Кедр.

Lucien Ferrero Bois de ZanzibarLucien Ferrero Bois de Zanzibar - Рожевий Перець, Імбир, Грейпфрут, Коріандр, Рожеве Дерево, Мускатний Горіх, Кедр, Тикове Дерево, Гвоздика, Ветивер.

The Merchant of Venice Mystic IncenseThe Merchant of Venice Mystic Incense - Сіль, Сухофрукти, Ладан, Біла Деревина, Какао.

Thomas Kosmala No.7 Le Sel de la Terre Thomas Kosmala No.7 Le Sel de la Terre - Лимон, Морські Ноти, Квіткові Ноти, Бергамот, Мускус, Деревні Ноти.

А чим для вас пахне острів Кабо Верде?

Парфумерна музикальна пауза №7

Пропонуйте свої ароматні асоціації в коментарях — підберемо «найлагідніший і найніжніший» тропічний аромат разом.

Парфумерна музикальна пауза №7

Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Парфумерна музикальна пауза №7

Аватарка користувача Aтaaaa
08.08.2025 ⏰ 19:21

Здравствуйте. Мне первым делом приходит на ум подобная снятость - Estee Lauder Azuree Soleil Eau FraicheEstee Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche , а также Estee Lauder Bronze Goddess AzurEstee Lauder Bronze Goddess Azur и наверное вот эта, как по мне, красота - Carla Fracci SalomeCarla Fracci Salome ...

кількість респектів: 2
Аватарка користувача clarie
08.08.2025 ⏰ 21:56

Добрий вечір ) У мене чомусь ця пісня і Кабо-Верде стійко асоціюються з 3ма Лагунами:

Salvador Dali LagunaSalvador Dali Laguna - різкуватий аромат солодкого ананасу, солоні ноти, кокосовий солод, літня спека в пластиковій ноті, відчуття моря та гарячого піску. Аромат розпаленого сонцем острову.

Salvador Dali Laguna MaravillaSalvador Dali Laguna Maravilla - більш освіжаюче віє морськими нотами і цитрусами, квітковим флером (в порівнянні з першою Лагуною). Аромат острову в полоні океану.

Але більш за все люблю чоловічу версію Salvador Dali Laguna HommeSalvador Dali Laguna Homme - освіжаюча суміш цитрусових з трав`янистими нотами вербени, відлуння солодкуватих квітів, солонуваті ноти розпеченого піску у вигляді деревини сандала, прохолодна тінь кедра і розслабляюча атмосфера узбережжя південних широт.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача Asedo
09.08.2025 ⏰ 00:14

Aтаааа, "Бронзова Богиня" Estee Lauder Bronze Goddess AzurEstee Lauder Bronze Goddess Azur навіть назвою навіює щось креольське.

І, так, кокос, він точно має бути.

Знаєте, аж захотілося зануритися в кокосово-ананасну тему. В моїй колекції сьогодніт цей напрям явно неохоплений ))

Дякую за цікаву підбірку і натхнення для пошуку нового!

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Asedo
09.08.2025 ⏰ 00:36

Clarie, вітаю )

Слухайте, ваша Salvador Dali Laguna MaravillaSalvador Dali Laguna Maravilla потягнула за собою Escada Summer Limited Editions. Здається, вони приблизно одного періоду виходу на ринок. Асоціативно якось пов`язані.

Аромати Escada, від яких фанатіла тоді.

Escada Sexy Graffiti Limited EditionEscada Sexy Graffiti Limited Edition

Escada Sunset HeatEscada Sunset Heat

Escada Rockin RioEscada Rockin Rio

Ця лінійка - вся про літо, сонце, море, фрукти. Така яскрава, радісна, енергійна.

Дякую за ваші асоціації!

Згадала дуже класні часи )))

кількість респектів: 1
Аватарка користувача CBRCleopatra
09.08.2025 ⏰ 22:45

Ми з Вами сиділи в одному залі, слухали Діву босоногу, яка ще й курила на сцені. Але їй було можна робити все, що завгодно, таку вона принесла світу хвилю музичного задоволення. І чомусь два аромати Roberto Cavalli cпали на думку, поки слухала її напів-забутий голос, Serpentine і Oro. Вони гарячі і звабливі, теплі і чуйні. Геть не сексуальні, бо не гарним тілом брала за душу Сезарія, а самою душею торкалася до душі.

кількість респектів: 3
Аватарка користувача Asedo
10.08.2025 ⏰ 10:48

CBRCleopatra,

вау! Несподівано і приємно )))

Дякую за ваші парфумерні креольські асоціації!

Якось пропустила Роберто Каваллі, як парфумерний феномен, є що довідкрити для себе )

Дійсно Цезарія часто сиділа і курила сигару. Ось згадалось про сигари і одразу полізла за Habanita ))

І, все ж, як дивно - завдяки одному лише допису на парфумерному сайті, зустріти людину, з якою давним-давно були в тому самому місті в той же час!! Щось неймовірне!

кількість респектів: 1
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
juljchik 03.10.2025 20:09

pairis, щиро дякую Вам за поради і цікаву інформацію 🌹

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
koxana 03.10.2025 14:43

Asedo, дякую за підтримку 🤗

Ваша добірка ароматів на осінь 🍂 гарна, з ароматами знайома крім Ella K Parfums Melodie D`Altai, зацікавлена спробувати!

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
Asedo 03.10.2025 13:02

хочу підтримати вас щодо Chloe L`Eau De Parfum IntenseChloe L`Eau De Parfum Intense - чудовий аромат, наче нічого "вау", але дуже ладний.

На осінь люблю аромати шкіряні, димні, гурманські, пряннощі, амбра - на рівні асоціацій щось як м`який шалик чи плед, теплі напої, спостереження за природою, трохи меланхолії, роздумів про сенси ))

Мої базові фаворити не змінюються вже декілька років. Хотіла знайти щось нове, пробую, але завжди повертаюся до своєї "осінньої п`ятірки":

By Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks

Miller Harris SoufflotMiller Harris Soufflot

Ella K Parfums Melodie D`AltaiElla K Parfums Melodie D`Altai

The Merchant Of Venice CraqueleThe Merchant Of Venice Craquele

Molinard Habanita Eau de ParfumMolinard Habanita Eau de Parfum

Ще є варіанти, але вони саме як варіанти цього базового сету. Осінь поки не сприяє експериментам ))

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,