Парфумерний ананас - власний досвід і поради

15.07.2025 ⏰ 18:16
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:16
👁 Данную статью прочитали 200
количество комментариев:

Парфумерний ананас: мій досвід і поради Мабуть, рідко хто не любить такий соковитий і смачний фрукт, як ананас. В парфумерії чимало ароматів з нотою ананасу, більше навіть ананасного соку з пакету, але, як на мене, це навіть краще: цей трохи "цукерковий" запах є дуже позитивним, збадьорюючим - хіба не чудова ідея для літніх парфумів?

Хоча, чому лише для літніх? Адже ананасові соки і салати часто асоціюються й із зимовими святами, тому деякі парфуми, приведені мною нижче, я б назвала вечірніми, бо вони доволі насичені за рахунок деревної бази і квіткових нот на фоні.

Отже, мій скромний досвід знайомства з ананасом в парфумах (часто бюджетний, але від цього не менш цікавий і приємний):

Парфумерний  ананас - власний досвід і поради

1. Al Haramain FarisAl Haramain Faris - є й у версії парфумованої води, й у версії олійних парфумів. Маю олійні. Насправді, чудовий ананасно-деревний унісекс: для мене він якийсь навіть бальзамічний, п`янкий.

Парфумерний  ананас - власний досвід і поради

Доволі важкий для літа, однак в осінньо-зимовий період стане прекрасним доповненням до свят) І не тільки)

Парфумерний  ананас - власний досвід і поради

2. Yves de Sistelle DorianeYves de Sistelle Doriane - наче нелогічно одразу ж із арабського парфуму перескочити на цей, однак під час першого затесту, ще не встигнувши його відстояти, відчула схожість із вищезгаданим Фарісом. Мабуть, той самий ананас)) І тут він теж є в піраміді, тому все логічно. Пізніше він став менш схожим на цього Фаріса, і це чудово, бо кожен з ароматів - по-своєму цікавий і гарний .

Парфумерний  ананас - власний досвід і поради

3. Al Haramain Urbanist FemmeAl Haramain Urbanist Femme - знов-таки араб і унісекс, як на мене, хоча значиться як жіночий. Є у версії олійних, якщо комусь цікаво, але олійні продаються в наборі разом з парфумованої водою. Ці парфуми про впевнену в собі, ділову жінку, але водночас жіночну. Пам`ятаю, як із багатьох відливантів сподобався саме цей, хоча вір і доволі солодкий. Нехай не зовсім доречно порівнювати його із Шанель, однак оцей маскулінний "стержень", як і я відчуваю в шанелівській балі, нагадує мені деякі арабські аромати, де дещо інше бачення жіночих парфумів, ніж у європейців) Хоча це так суперечливою на мене - деякі їх парфуми, в тому числі цей, звучить занадто феміністично, що насправді робить його унісексом))

Парфумерний  ананас - власний досвід і поради

4. Lattafa Perfumes Pride Shaheen GoldLattafa Perfumes Pride Shaheen Gold - тут така манка база! Не знаю, чи це боби тонка, чи, можливо, такий уд, але на фоні чудового ананасу це база дуже красива. І знову ж таки - незважаючи на доволі "чоловічий" флакон запах унісекс. А пакування просто диво, особливо старого типу, де флакон знаходиться в пластиковому "склі" на оксамитовому п`єдесталі🥰

Парфумерний  ананас - власний досвід і поради

5. Afnan RomanaAfnan Romana - не повірите, але в розкритті нагадав вищезгаданого "Сокола" (Шахіна), хоча в піраміді ананаса не знайшла.

Парфумерний  ананас - власний досвід і поради

6. Elie Saab Girl of Now ShineElie Saab Girl of Now Shine - гучний східний аромат з ананасом, який дещо нагадує флагман Girl of Now. Я б сказала, що цей аромат теж вечірній, як і, наприклад, Фаріс. Хто знайомий із парфумами цього бренду, знає, що вони гучні і стійкі, переважно гурманські. Цей не виключення) Дякую за увагу до моєї статті і заздалегідь спасибі за оцінки😘 Поділіться своїм "ананасним" досвідом - чи припали до душі парфуми з цією нотою? Якщо так, то які?


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Парфумерний ананас - власний досвід і поради

Аватарка користувача clarie
15.07.2025 ⏰ 20:12

Дякуємо за статтю і цікаві варіанти з сонячним і свіженьким ананасом 🌹

Для мене самим неординарним ароматом з ананасом виявився Frederic Malle Music For a WhileFrederic Malle Music For a While - унісекс з доволі сміливим і незвичним поєднанням компонентів, його хочеться одночасно і постійно вдихати, і прибрати подалі (суб"єктивно), але в шлейфі цікавий, справляє враження і залишає про себе пам"ять :)

Floris Soulle AmbarFloris Soulle Ambar позитивний, сонячний аромат про солуючий дует ананасу і амбри

Shiseido Zen 2007Shiseido Zen 2007 подобається більшості як долар)) своїм іскристим поєднанням цитрусів, ананасу і пачулей

Pepe Jeans London Pepe Jeans For Her CocktailPepe Jeans London Pepe Jeans For Her Cocktail простий, але смачний, літній консервований ананасовий компот, в базі з ягідками

Lacoste L.12.12 Pour Elle NaturalLacoste L.12.12 Pour Elle Natural коктейль із ананасу, кокосу і цитрусів. Помірно солодкий, з нотами свіжості

кількість респектів: 4
Аватарка користувача Suzanna
15.07.2025 ⏰ 21:33

Я передивилася на Фразі всі аромати з ананасом)) виявилось, що я знайома лише з одним... Kajal LamarKajal Lamar - по-доброму заздрю тим, на кому він гарно розкривається, тримається і шлейфить. Ми з ним не потоваришували - на мені це вельми синтетичний, не надто шлейфовий і не дуже-то стійкий парфум ((

Та я вже бачу зі статті і коментаря вище - з ананасом мені ще є куди розвивати свій нюх ☺️

кількість респектів: 3
Аватарка користувача juljchik
15.07.2025 ⏰ 21:40

clarie, щиро дякую Вам за увагу до моєї статті і такий детальний огляд свого "ананасно-парфумерного" досвіду🌹

Про Shiseido Zen 2007Shiseido Zen 2007 начувана, в планах спробувати) З іншими теж не знайома, але цікаво, дякую 🥰

кількість респектів: 2
Аватарка користувача juljchik
15.07.2025 ⏰ 21:44

Suzanna, дякую Вам за оцінку і що поділилися власним досвідом 🌹Я чула, що цей Ламар в напрямі Кірке в плані фруктовості. Не подружилися - буває. Думаю, цікаві парфуми, в тому числі ананасні, ще попереду) Так, ще раз спасибі clarie за такий чималий і докладний список💋

кількість респектів: 2
Аватарка користувача koxana
16.07.2025 ⏰ 13:04

juljchik, дякую за таку чудову тему, чомусь нота ананасу мене ніколи не цікавила, а тут замислилась... істи ананас дуже полюбляю, а вот запах його не є моїм фаворитом серед інших. Завдяки вашої статті віришила провести "інвентаризацію" своїх парфюмів і знайшла один 😉, та зрозуміла що таки є в мене інтерес к ноті ананасу, це Accento від Xerjoff - обожнюю його, цей аромат один з моїх улюблених.

Верхні ноти: Ананас і Гіацинт; ноти серця: Ірис, Рожевий Перець і Жасмин; ноти бази: Мускус, Амбра, Ветивер, Ваніль і Пачулі.

Але нота ананасу відчувається особисто на мені слабо, більше чутно ноти рожевого перцю, амбри, ванілі, пачулі та ветиверу.

Він стійкий, композиція аромату завдяки ноти ананасу набуває дзвінкої чистоти, соковитої глибини, спокусливої насиченості, для мене це дуже комфортний аромат на осінь.

Ще раз щиро дякую!

кількість респектів: 4
Аватарка користувача juljchik
16.07.2025 ⏰ 16:55

koxana, а Вам щиро дякую за увагу до моєї статті і що поділилися своїм досвідом 🌹 Із Xerjoff знайома мало, хiба тестувала Оперу, але вона мені не сподобалася( А ось щодо Accento Ви мене заінтригували, тим паче що там є пачулі, ветівер і амбра) Тепер планую затестувати. Спасибі 🥰

кількість респектів: 2
Аватарка користувача Asedo
16.07.2025 ⏰ 19:12

Ще би додала ананас в Bond No.9 Nuits de NohoBond No.9 Nuits de Noho - ананас, пачулі, цитруси, жасмін, ваніль. Літній вечір )

кількість респектів: 2
Аватарка користувача juljchik
16.07.2025 ⏰ 21:59

Aseido, дякую Вам - судячи з опису, цікавий аромат 🌹Особливо для тих, хто, як і я, любить фрутчулі))

кількість респектів: 1
Аватарка користувача vwizard
17.07.2025 ⏰ 02:20

Мало знайома з цією нотою, але у кінці 2010-х влітку любила носити вже нині рідкісний Kenzo Totem BlueKenzo Totem Blue - ананас з мінеральністю, коли вона тільки ставала модною. З більш нового - примітний Thierry Mugler Angel Iced StarThierry Mugler Angel Iced Star , полегшений Ангел з ананасом замість інших його фруктових нот.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача juljchik
17.07.2025 ⏰ 10:00

vwizard, щиро дякую за увагу до моєї статті і ці рідкісні ананасні парфуми, варті уваги!🌹

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Парфуми поза часом article-image Комментарий к новости
Парфуми поза часом
Asedo 02.10.2025 20:11

Ще один парфум поза часом. Йому не 100 років, щоправда, але вік теж поважний - радує світ вже 33 роки:

Serge Lutens Ambre SultanSerge Lutens Ambre Sultan

В прохолоду і зимну погоду - чудовий )

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
juljchik 28.09.2025 23:45

aljonyshka81, я навіть і не підозрювала про це( Дякую, що поділилися інформацією!🌹Але як вони можуть бути списаними - хіба це такі давні парфуми за роком випуску? Я теж дуже здивована, оскільки бачила в українських онлайн-магазинах 30 мл за 2500 грн, виходить, вдвічі дешевше, ніж та ціна, про яку Ви говорите. Можливо, і пробники виявилися зіпсованими? Навіть не знаю тепер, що думати) Треба буде порівнювати із розпивом, як варіант)

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
aljonyshka81 27.09.2025 15:43

Читала статью и не верится, что это про парфюмы Бианки....

Акция 1+1=3??

30 мл флакон стоит 113евро, 100 мл 249евро в любом магазине Европы- никогда и нигде не видела таких подарков судьбы.

Для справки.

Бьянки официально не поставляет свои парфюмы в Украину. После массового появления ее продукции в украинских онлайн магазинах, я, как поклонник, постоянно заказывающий ее парфюмы на официальном сайте, связалась с отделом продаж, и получила ответ- что бренд не сотрудничал с представителями из Украины, с ними не контактировал и ответить на вопрос, что это продается в сетях - не смог.

Я могу предположить, что это вполне может быть списанные партии, неликвид или что то в этом роде(

Очень странно, но ни одна из новинок не поступила в продажу на украинском рынке, так же как и лимитированные издания.

Поэтому резюмирую, что очень возможно, что Вы пробовали не тех осликов и козликов)

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,