Солодка спокуса

10.12.2023 ⏰ 17:41
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:11
👁 Данную статью прочитали 9
количество комментариев:

Аромат з нотою шоколаду - солодка спокуса.

Всім відомо, що шоколад - найпопулярніший десерт у світі. Щорічно люди витрачають мільярди на ці ласощі, а пік продажів припадає на кінець осені. Дослідники то приписують цьому продукту магічні та цілющі властивості, то лякають "шокоголіків" неприємними побічними діями, здогадуєтеся якого... Шоколад для нас "солодкий антидепресант". Найнешкідливіший шоколад - це приємний, смачний, ніжний тонкий аромат шоколаду в парфумерії 😉.

Дія аромату з нотою шоколаду покращує настрій — і це справді так. Наш організм реагує на солодкі ласощі посиленим виробленням гормонів щастя (серотоніну) та ендорфінів (які знімають психологічну напругу та біль). Тож парфум з ноткою шоколаду дозволяє нам не сумувати навіть у дощовий, сірий день. Оскільки аромат шоколаду яскравий, насичений, пряний і трохи монотонний, то парфумери під час створення парфумів спираються не тільки на шоколадні ноти а додають інші. Тому залежно від додаткових компонентів, парфуми з ноткою шоколаду можуть бути ніжними, спокусливими та навіть провокаційними. У кожної з нас свій ідеальний парфум з нотою шоколаду, який асоціюється з образом жіночної та чарівної дівчини. Ще раз повторюся, що аромат із нотками шоколаду піднімає настрій як його володарці, так і оточуючим.

Для мене це Духи Nina Ricci Nina PopNina Ricci Nina Pop . Це зручний, універсальний аромат, він розкривається на кожній жінці по-різному. Хто знає, можливо саме цей парфум із запахом шоколаду відкриє вас з боку спокусниці. Або навпаки, представить вас як ніжну і тендітну дівчину. Трохи про самий аромат. Парфум починає своє розкриття з насиченого дуету цитрусових - лайма та лимона. У серці композиції можна почути ніжний аромат півонії, який м яко переплітається зі ароматом свіжого яблука і шоколадними нотками, що манять. За базову ноту відповідають білий кедр і мускус, дует яких перетворюється на елегантно-спокусливий шлейф.

Солодка спокуса
Солодка спокуса

А який парфум з ароматом шоколаду подобається вам і що ж у ньому особливого?


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Солодка спокуса

Аватарка користувача vwizard
11.12.2023 ⏰ 03:49

Люблю шоколад у Mugler The Taste of Fragrance Angel і Van Cleef & Arpels Orchidee Vanille. Особливого інтересу до цієї ноти немає, полюбляю шоколад більше їсти, ніж у парфумерії. Але у Ангелі - як у вищезгаданому фланкері, так і у класичному Ангелі, шоколад вийшов просто чарівним.

кількість респектів: 7
Аватарка користувача clarie
11.12.2023 ⏰ 12:20

Явний гурманський напрямок мені більше подобається на інших людях ніж на собі, коли ловиш смачний шлейф тільки деякий час, а не постійно, бо суб"єктивно у мене виникає асоціація з кондитерською чи певними їстівними продуктами, а не з парфумами. Але не маю нічого проти і подобаються м"яко гурманські аромати чи ті в яких є такі ноти, але пахнуть саме парфумами.

Щодо ноти чорного шоколаду, то більш за все припав до смаку Serge Lutens Veilleur de nuitSerge Lutens Veilleur de nuit Для мене тут ідеальна нота чорного шоколаду у поєднанні з квітковим букетом. Аромат обволікуючий, м"який, витриманий, не крикливий і вишуканий. А м"яко виражені тваринні ноти, особисто для моїх рецепторів, добавляють флер привабливої сексуальності :). І не дивлячись на явну ноту чорного шоколаду, пахне парфумом.

кількість респектів: 7
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
juljchik 03.10.2025 20:09

pairis, щиро дякую Вам за поради і цікаву інформацію 🌹

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
koxana 03.10.2025 14:43

Asedo, дякую за підтримку 🤗

Ваша добірка ароматів на осінь 🍂 гарна, з ароматами знайома крім Ella K Parfums Melodie D`Altai, зацікавлена спробувати!

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
Asedo 03.10.2025 13:02

хочу підтримати вас щодо Chloe L`Eau De Parfum IntenseChloe L`Eau De Parfum Intense - чудовий аромат, наче нічого "вау", але дуже ладний.

На осінь люблю аромати шкіряні, димні, гурманські, пряннощі, амбра - на рівні асоціацій щось як м`який шалик чи плед, теплі напої, спостереження за природою, трохи меланхолії, роздумів про сенси ))

Мої базові фаворити не змінюються вже декілька років. Хотіла знайти щось нове, пробую, але завжди повертаюся до своєї "осінньої п`ятірки":

By Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks

Miller Harris SoufflotMiller Harris Soufflot

Ella K Parfums Melodie D`AltaiElla K Parfums Melodie D`Altai

The Merchant Of Venice CraqueleThe Merchant Of Venice Craquele

Molinard Habanita Eau de ParfumMolinard Habanita Eau de Parfum

Ще є варіанти, але вони саме як варіанти цього базового сету. Осінь поки не сприяє експериментам ))

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,