Marry Me! Love Edition от Lanvin - подарок от Lanvin ко дню влюбленных

29.01.2012 ⏰ 22:39
Рейтинг статьи 0 голосов:0
👁 Данную статью прочитали 2
количество комментариев:

Известный парфюмерный лейбл Lanvin специально к самому романтичному празднику - Дню святого Валентина выпускает женский аромат с названием Marry Me! Love Edition.

Парфюм является версией ранее выпущенного аромата Marry Me. Новинка представляет собой прекрасный яркий и жизнерадостный запах, который подойдет только для романтичных встреч, но никак не для ежедневного использования.

Основным вдохновителем, благодаря которому парфюм был создан, стал цветок красной розы.

Аромат начинает звучать оттенками красной смородины и горького апельсина. В сердце новинки сосредоточился настоящий цветочный букет из красной розы в обрамлении нот жасмина самбак и магнолии. Финальными нотами мягко звучат аккорды кедра и мускуса.

Новое издание помещено в такой же флакон, как и его первоисточник, - парфюма Marry Me!. Разница состоит лишь в том, что горлышко у новинки украшено красной ленточкой.

Marry Me! Love Edition от Lanvin уже поступила в продажу в концентрации парфюмированной воды во флаконах, объемом 50 мл.

Marry Me! Love Edition


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Marry Me! Love Edition от Lanvin - подарок от Lanvin ко дню влюбленных

Folga
04.05.2012 ⏰ 07:27

Приятный компотик в симпатичном флаконе и с умильным названием. Хотя, возможно, магическая фраза "выходи за меня" заслуживает и более загадочной парфюмерной композиции.

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
vwizard 28.06.2026 00:52

Asedo, Я їх і не впорядковую, лише склала в окрему тару (пластикову з-під морозива) у тій коробці, і перебираю, витягуючи потрібні, кожен раз, коли змінюю гардероб. Єдиний принцип, по якому вони туди натикані - це по розміру: 3 мл в одній частині контейнеру, 2 мл в іншій, 1 мл купкою теж разом.

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 27.06.2026 22:25

Vwizard,

Змінювати поточний гардероб щосезону — справді допомагає не захаращувати колекцію.

Хоча, нещодавно позбулася аромату, яким не користувалася з 2023. І щось сумую тепер ..

А от як вам вдається приборкати пробірки — для мене загадка. Мені не вдається 😄 відпустила )

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 27.06.2026 21:41
Suzanna

ШІ — різні моделі, різні функціі. Варто спробувати її/його/їх - як ця сутність себе ідентифікує?? )) Може вийде щось розумне )

Тижневі парфкапсули - небезпечно хороша ідея. Відчуваю, що доведеться теж спробувати ))

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
vwizard 27.06.2026 19:29

Дивлюся, в кожного це дуже індивідуально. В мене парфуми, які зараз не використовую - в коробці, а коробка - в полці шафи. Там вони розкладені так, як фізично було зручніше . Наприклад, більшість пробірок - в одному місці, мініатюри - в окремому кутку коробки, і т.д. А той гардероб, яким користуюся на даний момент, стоїть на іншій, відкритій поличці шафи, звідки зручно їх брати, коли збираєшся на вулицю. Змінюю поточний гардероб кожен сезон, тобто чотири рази на рік. Витягаючи з коробки те, що планую носити наступної пори року, і повертаючи туди те, що для неї не здається доречним. По нотах особливо не сортую, хіба що інколи ставлю схоже поруч. Гардероб, як і коробка, організований по принципу зручності - так, щоб комфортно було підняти з полки будь-яку міньку або атомайзер, щоб пробірки стояли або лежали зручним чином, для флаконів теж окремий куток.

Ультраніша – парфумерне мистецтво чи вигадка знуджених парфзахоплених? article-image Комментарий к новости
Ультраніша – парфумерне мистецтво чи вигадка знуджених парфзахоплених?
CBRCleopatra 27.06.2026 19:28

Моє враження від Sorcinelli - вдалий маркетинг і епатаж. Неважливо, що за аромат - є історія ( візуал) і дуже привабливі арт обʼєкти - флакони ( кінестезія). Не знаю щодо ультра ніші, але таке бувало в історії парфумерії. Аромати фігові, а флакони класні, і навпаки. Ніша стає ультра, коли треба звернути на себе увагу.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,