Flowerbomb Love me Tight - подарок прекрасным дамам ко дню святого Валентина

22.01.2012 ⏰ 03:00
Рейтинг статьи 0 голосов:0
👁 Данную статью прочитали 3
количество комментариев:

Известный бренд Viktor & Rolf выпускает новый аромат, посвященный предстоящему Дню святого Валентина. Новинка является фланкером аромата Flowerbomb и носит название Flowerbomb Love me Tight.

Поскольку аромат выпущен к такому романтичному празднику, посвящен он вечной и несгораемой любви, которая спустя годы становится все сильнее и сильнее.

Love me Tight принадлежит к семейству ориентально-цветочных композиций. Парфюмерные составляющие аромата точно такие же, как и у оригинальной версии. Раскрывается новинка нотами зеленого чая и бергамота. В «сердце» сосредоточились аккорды флердоранжа, розы, орхидеи, фрезии и жасмина самбак. Финальными оттенками, завершающими настоящее буйство цветов, являются теплые ноты мускуса и пачули.

Красивый флакон розового цвета оплетен изысканной черной лентой, что должно символизировать крепкие объятия любимого человека.

Flowerbomb Love me Tight доступен в концентрации парфюмированной воды во флаконах, объемом 50 мл.

Flowerbomb Love me Tight


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Flowerbomb Love me Tight - подарок прекрасным дамам ко дню святого Валентина

Lion39
23.01.2012 ⏰ 11:23
Это очень приятная новость, хотелось видить и в мужском гардеропе обновление Viktor@Rolf суперовый парфум, женский и мужской очень контрасный стойкий, знаю по отзывам сам пока не тестирывал но хотелось бы! ! !
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Olenka 28.06.2026 08:35

На полицях, звичайно безлад. Відливантів більше, ніж флаконів, тому це постійний пошук. Відкладаю собі на тиждень купку, ставлю на видне місце і даю собі слово користуватися, бо багато з них панують і довго не живуть. Шкода. Упорядкувати відливанти, чи хоча б нагадати мені, що вони є, допомагають сайти: аромагайд, фрагрантика і парфумо. На аромагайді зручні фільтри за вашими полицями, нотами, акордами і т.д.

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
vwizard 28.06.2026 00:52

Asedo, Я їх і не впорядковую, лише склала в окрему тару (пластикову з-під морозива) у тій коробці, і перебираю, витягуючи потрібні, кожен раз, коли змінюю гардероб. Єдиний принцип, по якому вони туди натикані - це по розміру: 3 мл в одній частині контейнеру, 2 мл в іншій, 1 мл купкою теж разом.

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 27.06.2026 22:25

Vwizard,

Змінювати поточний гардероб щосезону — справді допомагає не захаращувати колекцію.

Хоча, нещодавно позбулася аромату, яким не користувалася з 2023. І щось сумую тепер ..

А от як вам вдається приборкати пробірки — для мене загадка. Мені не вдається 😄 відпустила )

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 27.06.2026 21:41
Suzanna

ШІ — різні моделі, різні функціі. Варто спробувати її/його/їх - як ця сутність себе ідентифікує?? )) Може вийде щось розумне )

Тижневі парфкапсули - небезпечно хороша ідея. Відчуваю, що доведеться теж спробувати ))

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
vwizard 27.06.2026 19:29

Дивлюся, в кожного це дуже індивідуально. В мене парфуми, які зараз не використовую - в коробці, а коробка - в полці шафи. Там вони розкладені так, як фізично було зручніше . Наприклад, більшість пробірок - в одному місці, мініатюри - в окремому кутку коробки, і т.д. А той гардероб, яким користуюся на даний момент, стоїть на іншій, відкритій поличці шафи, звідки зручно їх брати, коли збираєшся на вулицю. Змінюю поточний гардероб кожен сезон, тобто чотири рази на рік. Витягаючи з коробки те, що планую носити наступної пори року, і повертаючи туди те, що для неї не здається доречним. По нотах особливо не сортую, хіба що інколи ставлю схоже поруч. Гардероб, як і коробка, організований по принципу зручності - так, щоб комфортно було підняти з полки будь-яку міньку або атомайзер, щоб пробірки стояли або лежали зручним чином, для флаконів теж окремий куток.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,