Мій фісташковий досвід

16.03.2026 ⏰ 15:50
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:4
👁 Данную статью прочитали 25
количество комментариев:

Фісташку я, скоріше, люблю їсти, ніж нюхати:) Однак свого часу було цікавим затестити цю ноту в парфумах. А зараз, зважаючи наростаючу популярність фісташкової ноти, особливо в новинках, вирішила поділитися своїм "фісташковим" досвідом.

Мій фісташковий досвід

1. Al Rehab Choco Musk PistachioAl Rehab Choco Musk Pistachio - це були мої перші фісташкові парфуми. Здалися занадто солодким і скоріше ванільними, ніж фісташковим.

Мій фісташковий досвід

2. Khadlaj Johayna Green. Як поціновувачка олійних парфумів, затестила свого часу цю новинку. Ось тут фісташка хоч і солодка, але більш реалістична, плюс більша стійкість олійних парфумів дозволить насолодитися ароматом довше, якщо у вас теж гаряча шкіра.

Мій фісташковий досвід

3. Prada Paradoxe Radical EssencePrada Paradoxe Radical Essence - як кажуть, добротний люкс: фісташка, білі квіти (апельсиновий цвіт тощо) і гарна деревна база. Неприторний, ненав`язливий, можна на кожен день.

Мій фісташковий досвід

4. Hermes Un Jardin a CythereHermes Un Jardin a Cythere - чомусь тут я фісташки не почула, хоча в піраміді вона і є, а скоріше домінує оливка.

Мій фісташковий досвід

5. Elie Saab Girl of NowElie Saab Girl of Now - в цих парфумах теж явної фісташки не відчула через солодкість і ванільність. Однак, як і всі Скарби, вони стійкі, солодкі і гучні.

Мій фісташковий досвід

6. Мій фаворит на сьогодні - Nina Ricci Nina Eau De ParfumNina Ricci Nina Eau De Parfum : фісташку чути одразу, вона яскрава і реалістична, як в Прада, а солодкість врівноважена цитрусовими нотами. База теж подобається.

Дякую за увагу до моєї статті і оцінки:)

А як Ви відноситесь до фісташкового тренду?)


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Мій фісташковий досвід

Аватарка користувача Aтaaaa
16.03.2026 17:30

Givenchy Oblique RWD RewindGivenchy Oblique RWD Rewind - мої найкращі на сьогодень фісташки, підсолоджені черешнею та медом. Хоча L`Erbolario PistacchioL`Erbolario Pistacchio та Trussardi Pure JasmineTrussardi Pure Jasmin теж непогані.

кількість респектів: 3
Аватарка користувача clarie
16.03.2026 18:27

Теж полюбляю різні горішки їсти)), але і ольфакторно цей компонент для мене привабливий за рахунок своєї багатогранності і в залежності від того яку частину горіха чи самої рослини парфумери використовують в ароматі. Зустрічала в ароматах різні нюанси звучання фісташки: недозрівші, зеленкуваті; сухі, мучнисті; маслянисті; молочно-вершкові; горіхово-ванільні.

Щодо солоних не пам"ятаю чи траплявся мені такий аромат. Цікаво буде почитати варіанти такого звучання від інших користувачів.

Особисто мені найбільше припав до смаку D.S. & Durga PistachioD.S. & Durga Pistachio - спочатку недозріла, зелена фісташка відтінена кардамоном. Потім помірна горіхова мучна маснистість, яка в базових нотах обрамляється легким, зеленим, приємним ароматом пачулей. Комфортний, приємний аромат.

Зацікавив аромат Ніни Річчі, при нагоді спробую, дякую! 🌹

кількість респектів: 2
Аватарка користувача juljchik
16.03.2026 19:46

Атаааа, дякую за Ваших "фісташкових" фаворитів) Якщо перший вже раритет, то інші два можна легко затестити)

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Asedo
16.03.2026 20:14

в 2025 з`явився Liquides Imaginaires Pistachio CousinLiquides Imaginaires Pistachio Cousin - мені перші хвилини чимось нагадував лимонний тарт з фісташковим кремом ))

кількість респектів: 2
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Мій фісташковий досвід article-image Комментарий к новости
Мій фісташковий досвід
Asedo 16.03.2026 20:14

в 2025 з`явився Liquides Imaginaires Pistachio CousinLiquides Imaginaires Pistachio Cousin - мені перші хвилини чимось нагадував лимонний тарт з фісташковим кремом ))

Батько флаконів article-image Комментарий к новости
Батько флаконів
Asedo 16.03.2026 20:07

Clarie

так, історія дивовижна.

Я збирала інформацію з декількох джерел. Дінан доволі багато ділився спогадами. Про цю історію він розповів у 2005 році в інтерв`ю “The Art of the Bottle: an interview with Pierre Dinand”, де зізнався, що це була дуже відповідальна робота і що, проводячи час з Елєн, він у неї закохався.

І я уявила це:

Він - молодий дизайнер, це його перша робота такого роду і саме його обрали і запросили для цього. Це була велика відповідальність і велике бажання створити щось справді особливе.

Вона - молода (десь до 35) жінка, розумна, красива, шляхетна, успішна. Дивилася її фотографії в молодості, і пізніше. Незмінно елегантна, світла, з відкритою посмішкою. Не дивно, що він нею захопився. Її називали «витонченою пантерою», а він, побачив у ній королеву. Кохав ))

Мій фісташковий досвід article-image Комментарий к новости
Мій фісташковий досвід
juljchik 16.03.2026 19:46

Атаааа, дякую за Ваших "фісташкових" фаворитів) Якщо перший вже раритет, то інші два можна легко затестити)

Батько флаконів article-image Комментарий к новости
Батько флаконів
clarie 16.03.2026 18:45

Не знала про історію створення флакону для Мадам Роша. Цікаво було прочитати. 🌹Яка гарна жінка і яка постава! Флакон справді нагадує її королівську поставу.

Мій фісташковий досвід article-image Комментарий к новости
Мій фісташковий досвід
clarie 16.03.2026 18:27


Зацікавив аромат Ніни Річчі, при нагоді спробую, дякую! 🌹

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,