Old Money: олійна еліта

10.05.2026 ⏰ 09:40
Рейтинг статьи 4.8 ★★★★☆ голосов:16
👁 Данную статью прочитали 206
количество комментариев:

Old Money: олійна еліта

Протягом п`яти років я перебирала аромати у пошуках «того самого». І коли кількість придбаних флаконів досягла півсотні😳, виявилось, що я надаю перевагу композиціям з додаванням натуральних парфюмерних олій. А їх у мене всього чотири. Парфумерні олії — це як дорогий шовк на голе тіло: інтимно, стійко і тільки для тих, кого ви підпустите на відстань поцілунку. Якщо спирт — це дискотека, то олія — це закрита вечірка в стилі «Old Money». Для мене кожен мілілітр — це маленька драма (в хорошому сенсі):

  1. Prima Materia L`Anteme Collection TricheusePrima Materia L`Anteme Collection Tricheuse . ​Знайомтесь. Моя улюблениця. Назва каже сама за себе («Шахрайка»). Вона грає з вами: спочатку здається легкою, а потім затягує в омути вишні, мигдаля, смоли та складних нот. Олійний формат робить цю гру максимально приватною. Я не ношу її, бо для мене вона занадто гарна😁. Зухвала жінка в стилі стімпанк, байдужа до думок натовпу.
Old Money: олійна еліта
  1. Femme Rochas (Vintage) — Мама всіх фатальних жінок ​А почалось усе з нього. Це не просто парфум, це машина часу. Якщо ви хочете пахнути як голлівудська діва 40-х, яка щойно отримала спадок і не знає, куди подіти стільки грошей — це воно. Густий, чорносливовий, з присмаком спецій. У олії він звучить м`якше, ніж у спреї, але тримається на шкірі, як ваші гріхи з минулого літа — вічно. Дивно, але при нанесенні він не відчувається. А ще мені сказали, що її вік — більше дев`яти років. Це «вмикає» мою уяву. І захоплює. І нагадує дитинство (коли я 100% бачила такий флакончик у кожній квартирі на полицях сервантів)
    Old Money: олійна еліта
    3. Francesca Bianchi Libertine NeroliFrancesca Bianchi Libertine Neroli та Tyger Tyger ​Франческа — це «чорний носик» сучасної парфумерії. Її аромати — це завжди виклик. ​Libertine Neroli — це не ті «чистенькі» квіточки, якими пахне в готелях. Це неролі, які загуляли в барі, додали до себе трохи шкіри, цитрусів, пачулі та воску. В олії аромат стає тягучим, наче мед. Це важка ніша, з якою особисто мені страшнувато виходити «в люди». Тому користуюсь виключно «на відкритому просторі». Але це шедевр і афродизіак🥰. Оточуючі, буває, кашляють від нього (каюсь). Але те, що він притягує чоловічу увагу, — беззаперечно. На рефлекторному рівні. Це коли Він просто переходив дорогу і застиг, повернувшись у бік аромату. Це не про залицяння чи любоффф 😋
    Old Money: олійна еліта
    Francesca Bianchi Tyger TygerFrancesca Bianchi Tyger Tyger — вибух персиків та туберози в обіймах меду та дубового моху. Це аромат жінки, яка може і каву випити, і компанію захопити, не змигнувши оком. ​​4. Salvador Dali (Dali) 7.5 мл — Легенда в губах ​Цей флакончик — 7.5 мл чистої концентрації. Це класика, де квіти змішуються з альдегідами так щільно, що аромат здається монолітним. Масляна версія — скарб для тих, хто цінує глибину, а не шум. Найм`якіший шипр, найвитонченіший дизайн.

Я продовжую свої дослідження. І турбує мене лише одне. Спиртові парфуми зберігаються непогано. Але чи витримують олійні компоненти «перевірку часом»? ​

Old Money: олійна еліта

Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Old Money: олійна еліта

Аватарка користувача Asedo
10.05.2026 ⏰ 14:22

Олійні парфуми для мене асоціативно - щось із ночей Шахерезади, густе, що м`яко затягує у свій світ. Шахерезада не зовсім мій Образ )), але спостерігаю за олійними парфумами із цікавістю дослідника - а як це насправді працює.

Аватарка користувача OkTim
10.05.2026 ⏰ 15:09

Asedo, точно. Шахерезада. Оцей флакончик, який так загадково називався (і, як для мене, нагадував тоді одеколон). Бо нюхали на повну і одразу «з горла»😁

Аватарка користувача Aтaaaa
10.05.2026 ⏰ 15:50

Rochas FemmeRochas Femme и для меня что-то чрезвычайное, но масло на то и масло, чтобы не брать "прозапас". А слог замечательный :)

Аватарка користувача OkTim
10.05.2026 ⏰ 15:55

Aтaaaa, благодарю за похвалу и мнение о сохранности таких духов. Тоже так думала, но если посмотреть на стоимость "винтажа", то задумываешься:) Особенно над тем, соответствует ли сегодняшний запах тому, который был несколько десятилетий назад. ДЕСЯТИЛЕТИЙ!

Аватарка користувача clarie
10.05.2026 ⏰ 16:38

Дякую за гарний опис ароматів 🌹Цікаво читати про звучання ароматів у різних концентраціях. На моїй холодній шкірі олійні парфуми не розкриваються, на жаль(. Від людей чую, а з себе - ні. Щиро заздрю у кого шкіра дозволяє розкрити багатство і красу таких ароматів :) Зрозуміла тепер звідки було питання про вік Фам :) Ваш флакончик - скарб 👍.

Аватарка користувача OkTim
10.05.2026 ⏰ 17:36

clarie, дякую і за відгук, і за консультацію. Я теж вважаю femme rochas винтаж дорогоцінністю. Але сама не розумію, чому. Купила я його взимку, забрала на НП і понесла до знайомої. Ми намастились і ...нічого. Спочатку НІЯКОГО запаху. Згодом дещо з явилось, але... Флакон простояв у дуже порядної людини у шафі 9 років. Потім я допетрала, що морози і мандри вплинули на склад аромату. І йому треба постояти. Сьогодні аромат є. Але якби я не читала піраміду, то я б не визначила, що це. Так, фруктовий шипр. Можливо, свіжа слива і сухофрукти. А от знайома так і не визначилась зі складом (зате знайшла пробник цього аромату). Це не шлейфовий аромат. Він ніжний, але стікий. Поклавши руку на серце, відверто скажу. ВІН ПАХНЕ ДУХАМИ. От жіночими приємними духами без нот. Це як для мене звісно. Тому, дякуючи вам, вирішила протестити його, як і інші аромати в моїй колекції (в люди, на вулицю, на роботу і у різні пори року). Самій цікаво:)

Аватарка користувача Suzanna
11.05.2026 ⏰ 21:31

Мені трошки ніяково, другий день думаю питати чи ні 😅 давно не почувалась так скуто) але є питання

Не по Rochas, а більше по Prima Materia та Francesca Bianchi

Як ви виокремлюєте наявність олій в ароматі, якщо про них не вказано у піраміді?

Аватарка користувача OkTim
12.05.2026 ⏰ 10:28

Suzanna, а це в описах ароматі вказується. Це прям відчувається. Тому що спирту немає, і аромат "маслянистий". Вони темні і тягучі. Сама замислююсь: може, арабські олії можна розбризкувати???

Аватарка користувача YLola
12.05.2026 ⏰ 11:24

От тепер і в мене питання))) як це немає спирту в ароматах Пріма матерія та Франчески?

Аватарка користувача clarie
12.05.2026 ⏰ 16:43

Дівчата 😊, у Франчески є лінійка парфумів у форматі олій і там справді немає спирту, а використовується "рослинний носій (plant-derived carrier), зокрема Isoamyl Laurate - це легка натуральна олія, яка швидко вбирається і не залишає жирного блиску." Теж не знала), тема автора і Ваші питання пробуджують цікавість😊

Повний актуальний список Sublime Oils (станом на 2025-2026 рр.):

  1. The Lover`s Tale
  2. Byzantine Amber
  3. Sex and the Sea
  4. Sex and the Sea Neroli
  5. Tyger Tyger
  6. Unspoken Musk
  7. The Code of Emotion
  8. The Dark Side
  9. Sticky Fingers
  10. Voluptuous Oud

Пріма Матерія - є спирт і нема олійних версій. Якщо я правильно зрозуміла автора по опису аромату вище, то тягучість звучання, а саме наявність смол і бальзамів в ароматі створює у неї відчуття наявності олій. Якщо помиляюсь, автор виправить :)

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Аромати які  грають зі мною в схованки article-image Комментарий к новости
Аромати які грають зі мною в схованки
koxana 29.06.2026 22:51

zlatashklovskaya,

Дуже цікаві думки. ❤️ люблю солодке звучання груші, наприклад один з улюблених Montale Pear, але саме цим парфумерія й захоплює — одна й та сама нота може розкриватися абсолютно по-різному. Груша не завжди про солодкість: інколи вона легка, прохолодна, майже невагома, як в ароматах-невидимках. З сучасних дуже подобається Molecule 01 + Pear — там груша свіжа, прозора й зовсім не десертна. Саме за таку багатогранність я й люблю цю ноту.

Аромати які  грають зі мною в схованки article-image Комментарий к новости
Аромати які грають зі мною в схованки
zlatashklovskaya 29.06.2026 17:56

koxana, дякую за пропозицію, але я насправді не велика фанатка солодких ароматів) Burberry goddess це абсолютно не моя історія)))

У JPG La Belle люблю грушу, та і все. Для мене це посередній аромат — не хороший і не поганий. Із солодких грушевих ароматів мені Lancome idole подобається.

У Kayali я взагалі нічого не пробувала, але цікаво буде спробувати Plush Pear, коли з`явиться за прийнятною ціною).

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 28.06.2026 10:33

Olenka

дякую, що поділилися досвідом і сайтами. Спробую! Може хоч, дійсно, з відливантами розберуся )

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Olenka 28.06.2026 08:35

На полицях, звичайно безлад. Відливантів більше, ніж флаконів, тому це постійний пошук. Відкладаю собі на тиждень купку, ставлю на видне місце і даю собі слово користуватися, бо багато з них панують і довго не живуть. Шкода. Упорядкувати відливанти, чи хоча б нагадати мені, що вони є, допомагають сайти: аромагайд, фрагрантика і парфумо. На аромагайді зручні фільтри за вашими полицями, нотами, акордами і т.д.

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
vwizard 28.06.2026 00:52

Asedo, Я їх і не впорядковую, лише склала в окрему тару (пластикову з-під морозива) у тій коробці, і перебираю, витягуючи потрібні, кожен раз, коли змінюю гардероб. Єдиний принцип, по якому вони туди натикані - це по розміру: 3 мл в одній частині контейнеру, 2 мл в іншій, 1 мл купкою теж разом.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,