Скільки парфумів достатньо?

26.06.2025 ⏰ 21:05
Рейтинг статьи 5 ★★★★★ голосов:16
👁 Данную статью прочитали 193
количество комментариев:

Сьогодні вирішила зробити ревізію своєї колекції парфумів, рахую ... . Коли їх стало так багато? Флакони, пробники, мініатюри, відливанти … . Дивлюся на все це і думаю - то нормально чи вже перебір?

Скільки парфумів достатньо?

Звісно, кожен аромат має свою історію. Є такі, історії яких пам`ятаю, а є ті, вже не пам`ятаю, навіщо купувала.

Чи бувало у вас таке, що щось купуєте, а потім - "вже є схожий аромат, навіщо купила ще один?" Але ж він трохи інший! У ньому томатний лист більш свіжий. Це весна, а не літо ... .

Сиджу і питаю себе: скільки парфумів насправді потрібно? Ось подруга має 2 парфуми - в офіс і для особливих випадків - і щаслива. А я щось постійно в пошуку …

Не знаю, чи є правильна відповідь на питання "скільки достатньо". Можливо, достатньо стільки, скільки ти можеш використати з радістю, або скільки тягне твій бюджет, або скільки ти можеш назвати поіменно і згадати, чому кожен з них у тебе є.

Чи, може, питання не в кількості, а в тому, чому я це роблю?

Зрештою, парфуми мають приносити радість, а не питання до самої себе ...

Скажіть - а як у вас?


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Скільки парфумів достатньо?

Аватарка користувача Suzanna
28.06.2025 ⏰ 00:41

Аналогічно) щось подібне до пошуку Святого Граалю, але при кожного тижня змінюваних критеріях визначення) то знаходжу Грааль у одному парфумі, а ось минає кілька днів - і в мене вже новий Грааль, при цьому в абсолютно іншому напрямку, гойдалки з мегаскладних ароматів у легенькі прості і назад ))) схиляюсь, що правильне питання не "скільки ще", а "чому я це роблю" )

Аватарка користувача Asedo
28.06.2025 ⏰ 00:56

Чудове порівняння з Граалем! Дійсно, постійний пошук чогось і намагання зловити щось )

Tanden
28.06.2025 ⏰ 07:59

Ох, потішили, аж посміялася😘в мене , абсолютно , так , як і у вас🤗.(Напевно, як і в усіх парфзалежних)...

Кількість ароматів в шафі розростається, дивним чином, сама по собі....Зі своїм сумлінням я домовилася не робити мені з цього приводу нєрви😉Є, як є.Живи спокійно.

🌸

Аватарка користувача Asedo
28.06.2025 ⏰ 10:49

Так, парфуми мають дивну якість безконтрольно розмножуватися ))) Але, ви праві - це просто треба прийняти і не робити самій собі нерви через це.

Аватарка користувача InFox
28.06.2025 ⏰ 11:15

Мабуть більшість мешканців Кремчику регулярно обмірковує ці два питання: Скільки ще треба і Навіщо?) В мене вже близько двох сотен флакончиков, дякувати Богові, не повних, але фішка в тому , що здебільшого вони стоять тихесенько в шкафу, тому що окрім них постійно купую купу відливантів для знайомства, отже флаконами користуватися просто нема коли. Час від часу переглядаю список гардероба із надією знайти щось таке, що не жалко продати, але мій внутрішній хомʼяк не спить 😁

Аватарка користувача Asedo
28.06.2025 ⏰ 12:31

Це - саме моя історія! Парфумерна шафа поступово розрастається. Порахувала кількість усього (флакони, пробники, відливанти) - можна декілька місяців наносити кожного дня новий аромат. Перебрала парфуми з надією чогось позбутися. Але, як ви кажете, внутрішня хом`ячила не дає )))

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Аромати які  грають зі мною в схованки article-image Комментарий к новости
Аромати які грають зі мною в схованки
koxana 29.06.2026 22:51

zlatashklovskaya,

Дуже цікаві думки. ❤️ люблю солодке звучання груші, наприклад один з улюблених Montale Pear, але саме цим парфумерія й захоплює — одна й та сама нота може розкриватися абсолютно по-різному. Груша не завжди про солодкість: інколи вона легка, прохолодна, майже невагома, як в ароматах-невидимках. З сучасних дуже подобається Molecule 01 + Pear — там груша свіжа, прозора й зовсім не десертна. Саме за таку багатогранність я й люблю цю ноту.

Аромати які  грають зі мною в схованки article-image Комментарий к новости
Аромати які грають зі мною в схованки
zlatashklovskaya 29.06.2026 17:56

koxana, дякую за пропозицію, але я насправді не велика фанатка солодких ароматів) Burberry goddess це абсолютно не моя історія)))

У JPG La Belle люблю грушу, та і все. Для мене це посередній аромат — не хороший і не поганий. Із солодких грушевих ароматів мені Lancome idole подобається.

У Kayali я взагалі нічого не пробувала, але цікаво буде спробувати Plush Pear, коли з`явиться за прийнятною ціною).

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Asedo 28.06.2026 10:33

Olenka

дякую, що поділилися досвідом і сайтами. Спробую! Може хоч, дійсно, з відливантами розберуся )

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
Olenka 28.06.2026 08:35

На полицях, звичайно безлад. Відливантів більше, ніж флаконів, тому це постійний пошук. Відкладаю собі на тиждень купку, ставлю на видне місце і даю собі слово користуватися, бо багато з них панують і довго не живуть. Шкода. Упорядкувати відливанти, чи хоча б нагадати мені, що вони є, допомагають сайти: аромагайд, фрагрантика і парфумо. На аромагайді зручні фільтри за вашими полицями, нотами, акордами і т.д.

Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти? article-image Комментарий к новости
Як впорядкувати парфуми і не збожеволіти?
vwizard 28.06.2026 00:52

Asedo, Я їх і не впорядковую, лише склала в окрему тару (пластикову з-під морозива) у тій коробці, і перебираю, витягуючи потрібні, кожен раз, коли змінюю гардероб. Єдиний принцип, по якому вони туди натикані - це по розміру: 3 мл в одній частині контейнеру, 2 мл в іншій, 1 мл купкою теж разом.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,