Аромати свіжості та чистоти

08.06.2023 ⏰ 21:57
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:66
👁 Данную статью прочитали 38
количество комментариев:

Свіжість в парфумерії, яка вона для Вас?

Влітку це питання стає особливо актуальним. Звичайно сезонність парфумів річ доволі умовна і ніхто не заборонить одягти свій улюблений несвіжачковий парфум (в мірах розумного звичайно))). Але бувають дні, коли хочеться, щоб парфуми рятували від спеки, дарували приємне відчуття чистоти, не перегружали собою як власника, так і оточуючих. Цей тип ароматів також чудово підходить для складання приємного враження в будь-який сезон, особливо при першому знайомстві з людиною, коли не відомий рівень її чутливості до запахів чи її смаки. Такі собі угодники натовпу, які не завадять у кожному парфгардеробі. Поговоримо про них детальніше)

Можна виділити такі групи свіжих ароматів:

Аромати свіжості та чистоти

Свіжо-квіткові

Lancome MiracleLancome Miracleє просто класичним представником цієї групи - неймовірно ніжні весняні квіти на мускусній базі, яка злегка милить.

Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2014Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2014 мабуть, найбільш популярний з цієї підгрупки)

Christian Dior Addict Eau Fraiche 2014Christian Dior Addict Eau Fraiche 2014

Burberry Brit Rhythm for WomenBurberry Brit Rhythm for Women прохолодна лаванда з долькою лимону, порівняно з попередніми більш строгий аромат, бачу в ньому впевнену в собі леді на діловій зустрічі)

Trussardi Delicate RoseTrussardi Delicate Rose свіжа трояндочка

Аромати свіжості та чистоти

Зелені

Elizabeth Arden Green TeaElizabeth Arden Green Tea і різні його варіації

DKNY Be DeliciousDKNY Be Delicious

Guerlain Aqua Allegoria Herba FrescaGuerlain Aqua Allegoria Herba Fresca мята, зелений чай, прохолодна трава

Calvin Klein TruthCalvin Klein Truth літнє поле з конюшиною

Issey Miyake A ScentIssey Miyake A Scent свіжість гіацинта та його зелені

Hermes Un Jardin Sur Le ToitHermes Un Jardin Sur Le Toit Hermes Un Jardin sur le NilHermes Un Jardin sur le Nil аромати на тему зеленні, фруктів та городини

Особисто мені з цієї групи подобається прохолодне ранкове повітря в парку Carthusia Essence of the ParkCarthusia Essence of the Park

Аромати свіжості та чистоти

Свіжо-пряні

Versace VersenseVersace Versense

Armand Basi In RedArmand Basi In Red

Hermes Voyage d HermesHermes Voyage d Hermes

Chanel Cristalle Eau VerteChanel Cristalle Eau Verte можливо хтось не погодиться з його віднесенням в цю групу, проте я відчуваю тут дуже явну пряність, якою віддалено нагадав таку ж у Hermes

Аромати свіжості та чистоти

Цитрусові

Dolce & Gabbana Light Blue Pour FemmeDolce & Gabbana Light Blue Pour Femme

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine BasilicGuerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic

Montale Soleil De CapriMontale Soleil De Capri

Moschino FunnyMoschino Funny свіжий апельсин без долі цукру

Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Mandarine & CardamomMaurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom

Lanvin A Girl In CapriLanvin A Girl In Capri

Аромати свіжості та чистоти

Водні та морські

Issey Miyake L`Eau d`Issey Eau De ToiletteIssey Miyake L`Eau d`Issey Eau De Toilette білоквіткова акватика, через деякий час відкривається озерною водою; аромати про море:

Jo Malone Wood Sage & Sea SaltJo Malone Wood Sage & Sea Salt

Rochas AquawomanRochas Aquawoman

Hermes Eau des Merveilles BleueHermes Eau des Merveilles Bleue

Аромати свіжості та чистоти

Свіжого повітря

Giorgio Armani Air di GioiaGiorgio Armani Air di Gioia

Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Intense Pure Breeze of HimalayaMaurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Intense Pure Breeze of Himalaya

Clean AirClean Air

Calvin Klein Eternity Air for WomenCalvin Klein Eternity Air for Women

Аромати свіжості та чистоти

Мускусні

Montale White MuskMontale White Musk

Masaki Matsushima ShiroMasaki Matsushima Shiro

Alexandre J The Collector Morning MuscsAlexandre J The Collector Morning Muscs

Аромати свіжості та чистоти

Запахи чистоти

Bvlgari Omnia CrystallineBvlgari Omnia Crystalline кришталево-чистий аромат, проте не здружилися з його мускусом, обов язково тестуйте на собі

Chanel № 5 L EauChanel № 5 L Eau яскраво відчувається мильність

Запахи "після душу" з нотами фруктів та ягід:

Versace Dylan Blue Pour FemmeVersace Dylan Blue Pour Femme

Dsquared2 Red WoodDsquared2 Red Wood

"Порошкові" запахи та запахи подібні до кондиціонерів для білизни:

Moschino Toy 2Moschino Toy 2

Byredo Parfums BlancheByredo Parfums Blanche

Zarkoperfume The MuseZarkoperfume The Muse

Clean Reserve Warm CottonClean Reserve Warm Cotton та Clean Cool CottonClean Cool Cotton

Які аромати чистоти і свіжості улюблені у вас? Який у вас улюблений напрямок такого типу ароматів? Яку підгрупку ви б додали? Давайте поговоримо і надихнемо одне одного на цікаві свіжі парфумки 💃


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Аромати свіжості та чистоти

Аватарка користувача Parf-maniya
09.06.2023 ⏰ 23:54

Humiecki & Graef Eau RadieuseHumiecki & Graef Eau Radieuse

Bond No 9 High LineBond No 9 High Line

Le Couvent des Minimes AnoriLe Couvent des Minimes Anori

Orto Parisi MegamareOrto Parisi Megamare

La Manufacture Noble Eau de ParfumLa Manufacture Noble Eau de Parfum

Доброї ночі! Моя улюблена пʼятірка свіжих ароматів!

кількість респектів: 12
Аватарка користувача anna_le_
10.06.2023 ⏰ 08:18

А мене наразі підкорює бренд Essential Parfums🥰

Essential Parfums Nice BergamoteEssential Parfums Nice Bergamote - цитрусовий, свіжий

Essential Parfums The MuscEssential Parfums The Musc - як аромат чистоти, ніжності

кількість респектів: 10
Аватарка користувача Vesna88
11.06.2023 ⏰ 09:00

Спасибо за статью, очень актуальна сейчас тема чистоты, тоже люблю Байредо Бланш, Той2, люблю Шанель за альдегиды и мыльные нотки, еще можно парфюмы с нотой лаванды у Тома Форда есть такой, эксцентрик01, он для меня холеный, молекула+ирис, тоже для меня аромат ухоженности, заркопарфюм Muse, ну и конечно ароматы с мятой, они освежают прекрасно

кількість респектів: 6
Аватарка користувача Mortisha  ~^O^~
26.06.2023 ⏰ 19:40
кількість респектів: 2
Аватарка користувача LADY_STALKER
28.06.2023 ⏰ 12:41

Минулорічного літа несподівано відкрила для себе, що влітку дуже хочеться чогсь легкого і свіжого і в цьому році закупилася кількома свіжими ароматами для літа.

Моїми фаворитами є:

Atelier Cologne Bergamote SoleilAtelier Cologne Bergamote Soleil - моє літнє сонечко 🥰- освіжає і бадьорить влітку, зігріває і нагадує про літо взимку;

Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & VerbenaMaurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena - люблю аромат вербени, він освіжає в спеку;

Juliette Has a Gun GentlewomanJuliette Has a Gun Gentlewoman - більше уього відчуваю неролі, аромат бадьорить і підвищує працездатність;

Guerlain Aqua Allegoria Herba FrescaGuerlain Aqua Allegoria Herba Fresca - 100 % натуральний аромат моєї улюбленої м яти;

Thierry Mugler CologneThierry Mugler Cologne - аромат свіжоскошеної трави;

Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de CologneChanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne - ще 1 аромат неролі;

Prada Infusion de MandarinePrada Infusion de Mandarine - розрізана мандаринка зі шкіркою;

Zarkoperfume Cloud Collection No.2Zarkoperfume Cloud Collection No.2 - відкриття для мене - суміш ароматів цитрусів та трави, а саме лемонграс, солоний, морський, іноді під кінець нагадує мені розсіл.

З ароматів чистоти люблю Attar Collection Musk KashmirAttar Collection Musk Kashmir та Tesori d`Oriente White MuskTesori d`Oriente White Musk . З останнім знайома у якості аромадифузора та парфумованого мила, самих парфумів ще не маю, але аромат дуже приємний та свіжий.

І обожнюю Asabi № 5 Intense - пудрова солодкувата лаванда, трохи прохолодна. Не можу назвати його однозначно свіжим, але особисто для мене він дуже приємний.

кількість респектів: 4
Аватарка користувача Беженец с Донбасса
30.06.2023 ⏰ 10:18

Чоловічи літні про чистоту , цитруси та мило

Acqua di Parma Colonia EssenzaAcqua di Parma Colonia Essenza

Prada L`Homme L`EauPrada L`Homme L`Eau

John Varvatos Artisan PureJohn Varvatos Artisan Pure

кількість респектів: 3
Аватарка користувача Helenalyod
30.07.2023 ⏰ 11:44

Не дуже люблю це напрямок, бо на мені воно зовсім губиться і стійкості на годину, але для себе однозначно виділю Chanel № 5 L'Eau та Byredo Parfums Inflorescence)

Аватарка користувача perfume_lover
28.08.2023 ⏰ 19:42

Це моя тема) люблю я цю категорію ароматів. Отже додаючи від себе, аромат білоквіткового мила або так пахне тіло після душу з ним) Juliette Has a Gun Oil FictionJuliette Has a Gun Oil Fiction

Мій улюблений, важко його описати просто неймовірний, як чисте, прохолодне гірське повітря. Byredo Parfums UnnamedByredo Parfums Unnamed

Ну і не може його тут не бутиLaurent Mazzone LM Parfums Chemise BlancheLaurent Mazzone LM Parfums Chemise Blanche аромат випраної і вимороженої білизни взимку)

кількість респектів: 1
Аватарка користувача bovkunoksana1981
10.09.2023 ⏰ 11:43

Люблю напрямок чистоти у парфумерії. Знайома лише з 10ю частиною тих ароматів, що згадує автор і коментатори. Є в мене фаворит, який на 10 кроків попереду інших, теж улюблених. Це Escentric Molecules Molecule 02 Escentric Molecules Molecule 02. Цей аромат на 100% відповідає крітеріям чистоти. Люблю цей парфум за те, що в нього немає чіткого направлення, тому і не заточує мене в рамках квітів, цитрусів, порошоку, крему тощо. Він не контролює, не домінує, а лише ніжно огортає безумовною підтримкою. Як найтонша, найм якіша пашміна. Він ніби шепоче: "Іди куди хочеш, роби, що можеш. А зможеш ти все!"... Спинюсь, поки можу, бо тут мене зараз понесе так, що отямлюсь на 4й сторінці поспіль😅

кількість респектів: 3
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
juljchik 03.10.2025 20:09

pairis, щиро дякую Вам за поради і цікаву інформацію 🌹

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
koxana 03.10.2025 14:43

Asedo, дякую за підтримку 🤗

Ваша добірка ароматів на осінь 🍂 гарна, з ароматами знайома крім Ella K Parfums Melodie D`Altai, зацікавлена спробувати!

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
Asedo 03.10.2025 13:02

хочу підтримати вас щодо Chloe L`Eau De Parfum IntenseChloe L`Eau De Parfum Intense - чудовий аромат, наче нічого "вау", але дуже ладний.

На осінь люблю аромати шкіряні, димні, гурманські, пряннощі, амбра - на рівні асоціацій щось як м`який шалик чи плед, теплі напої, спостереження за природою, трохи меланхолії, роздумів про сенси ))

Мої базові фаворити не змінюються вже декілька років. Хотіла знайти щось нове, пробую, але завжди повертаюся до своєї "осінньої п`ятірки":

By Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks

Miller Harris SoufflotMiller Harris Soufflot

Ella K Parfums Melodie D`AltaiElla K Parfums Melodie D`Altai

The Merchant Of Venice CraqueleThe Merchant Of Venice Craquele

Molinard Habanita Eau de ParfumMolinard Habanita Eau de Parfum

Ще є варіанти, але вони саме як варіанти цього базового сету. Осінь поки не сприяє експериментам ))

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,