У пошуках бузку

18.05.2023 ⏰ 11:35
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:56
👁 Данную статью прочитали 15
количество комментариев:

Пошуки цього чарівного весняного аромату почалися ще з самого початку мого захоплення парфумерією. Прекрасний цвіт із сотень маленьких зірочок нагадує мені про свято мого дня народження, красу весняної природи, яка от-от вбереться у літнє вбрання, перші жаркі дні та довгі прогулянки квітучим містом. Стаття містить суб єктивне враження про парфуми з нотою бузку, проте сподіваюсь вона буде корисною для її любителів та допоможе у виборі парфумів.

І так, першим з ким я познайомилася був нішевий парфум від українського бренду Arboretum BuzokArboretum Buzok , що, на жаль, не виправдав своїх очікувань. Аромат мав різкий лако-фарбовий старт, який згодом трохи утихає і проявляється солодкий квітковий аромат бузку. Мускус, сандал, ладан заявлені в піраміді не відчула. Для мене аромат виявився заважким.

Також було знайомство з польським Allvernum Verbena & LilacAllvernum Verbena & Lilac . Для мене він виявився схожим на попередній парфум, попри їх колосальну різницю в ціні, що буде скоріше недоліком першого. Запаху вербени я в ній не знайшла, бузок виявився важким та гірким.

Maurer & Wirtz 4711 Floral Collection LilacMaurer & Wirtz 4711 Floral Collection Lilac. Очікувала нарешті почути свіжий бузок, хто як не одеколон має бути свіжим. Це виявились ніжні кремові квіти, з віддушки для косметичних засобів для тіла, має легкий пудровий відтінок. Хороша як для одеколону стійкість, пару годин тримається на шкірі і має тонкий квітковий шлейф.

Issey Miyake A Drop d`IsseyIssey Miyake A Drop d`Issey Поєднання бузок - ваніль - мигдаль. По-японському лаконічний. При затесті на моїй шкірі видав більше мигдального молока з меншою долею бузку, звучить пудрово. Для мене це все та ж кремово-доглядова тема, хоча багато людей відгукуються як про чистий бузок, тому любителям цієї ноти обов язково до затесту на шкірі. База може піддушувати та втомлювати монотонністю. Аромат гучний, хороші стійкість і шлейф.

Схожі аромати, з якими часто порівнюють Drop d issey, з більшою пудровістю та мускусністю: Masaki Matsushima Matsu Masaki-ParisMasaki Matsushima Matsu Masaki-Paris , Trussardi My NameTrussardi My Name , Trussardi My ScentTrussardi My Scent . Також із пудрового напрямку Bvlgari Omnia AmethysteBvlgari Omnia Amethyste , де у ролі бузку виступає геліотроп. Із ніші аромати цього напряму італійський Simone Cosac Profumi OseSimone Cosac Profumi Ose та гурманський Amouage Lilac LoveAmouage Lilac Love з додаванням какао та ванілі.

У пошуках бузку

Аромати з природним звучанням

Oriflame Innocent White LilacOriflame Innocent White Lilac . Відразу після нанесення відчувається натуральний аромат білого бузку. Дуже легкий повітряний аромат. Ніжний, ні краплі різкості. У спеку не задушить. Із недоліків - стійкість не висока, через деякий час база в залежності від шкіри може кислити. Але за свою ціну цілком достойний аромат.

Frederic Malle En PassantFrederic Malle En PassantНайбільш натуралістичний бузок. En Passant в перекладі означає "мимоходом", і це дійсно так: він звучить як враження, коли проходиш повз квітучого бузку відразу після дощу. Аромат звучить прохолодно, повітряно, свіжо, волого.

Чар-Зілля Весна над ДніпромЧар-Зілля Весна над Дніпром Тестувала цей парфум одразу перед походом в ботанічний сад Гришка в Києві. 100% попадання. Там є гарна місцина, де біля обриву густо росте бузок, і відкривається краєвид на весь бузковий сад та місто. Це запах саме тих квітучих кущів та вітру, що доноситься з Дніпра.

У пошуках бузку
У пошуках бузку

Для мене Весна над Дніпром це скоріше витвір мистецтва, гідна робота українських майстрів парфумерії. Носити не зможу, але до затеста однозначно рекомендую.

Також варто згадати аромати про весняні квіти, в яких бузок є нотою серед прекрасного букету:

Lanvin Eclat d ArpegeLanvin Eclat d Arpege

Aerin Lauder Lilac PathAerin Lauder Lilac Path

Elizabeth Arden 5th AvenueElizabeth Arden 5th Avenue

Guerlain Champs-ElyseesGuerlain Champs-Elysees

Estee Lauder PleasuresEstee Lauder Pleasures

Бажаю найти свій парфумерний бузок і завжди мати весну в душі! 💐😌


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье У пошуках бузку

Аватарка користувача Natal_Ka
18.05.2023 ⏰ 22:16

Дійсно, в Київських парках зараз неймовірний аромат бузку. Хочеться бути в унісон з природою і надягти на себе бузковий фльор. Я як раз останніми днями гортала Фрагрантіку в пошуках бузкових парфумів. Був у мене в колекції кілька років тому Alfred Sung ShaAlfred Sung Sha - найніжніший натуральний, як на мене, бузок. Єдиний мінус - дуже ефемерний. Зараз хочу спробувати щось інше. Накидала різних бузкових парфумів до списку бажань, але ж більше схиляюся до класики - Dzintars Rigas Cerini (Рижская Сирень)Dzintars Rigas Cerini (Рижская Сирень)

кількість респектів: 7
Аватарка користувача ruda_ya
19.05.2023 ⏰ 10:12

Дуже цікаво - люблю аромат бузку в житті і у парфумерії 💜 Найулюбленіший бузок - це En Passant, звісно - пам‘ятаю, як тестила його під кущом бузка в дощ - незабутні враження! Ще хочу познайомитися із бузком Чар-Зілля - чула схвальні відгуки, і взагалі - дуже цікавить цей бренд. Хотіла нагадати ще про свій перший, і багатьом знайомий бузок - купувала його на стипендію у Глобусі - Pur Desir de Lilas від Yves Rocher - хтось пам‘ятає такий? Ще бузок від L'Erbolario Lilla Lilla - його купувала нещодавно на подарунок. Дякую вам за статтю, і окремо - за українську - приємно читати 🫶

кількість респектів: 10
Аватарка користувача Kateva
19.05.2023 ⏰ 11:28

Про L Erbolario не чула, дякую💜 Було б цікаво почути думку про нього, якщо хтось тестував. Рижская сирень, бузки від Yves Rocher безумовно хіти в цьому жанрі, але вирішила не включати їх, т.я. знятості, хоча однозначно згадати їх варто. Що цікаво, найшла що у Dzintars тепер нові власники, які зробили перевипуск, тепер це Lilac of Riga. Цікаво було б спробувати новинку💜

кількість респектів: 2
Аватарка користувача annarait1986
27.05.2023 ⏰ 19:38

Дякую за статтю, виписала собі кілька нових назв. А ви не пробували A Drop d`Issey у версії Fraiche? Там бузок після дощу, дуже приємний і ніжний.

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Kateva
27.05.2023 ⏰ 22:46

Чесно кажучи ні, трохи розчарував мене флагман, забагато для мене в ньому мигдального молочка, та й відгуки були або про їх схожість, або що бузковості менше. Але можливо якось виправлю це і спробую дати їм другий шанс)

Аватарка користувача Kateva
04.06.2023 ⏰ 12:47

Доповнення до статті, т.я. хочу поділитися враженнями ще про два чудових аромати:

Bottega Veneta Parco Palladiano VIIBottega Veneta Parco Palladiano VII більше про морську воду з чистим мускусом і квітковістю на фоні, свіжий і акватичний, бузок яскравіше проявляється в базі

Jacques Fath Fath's Essentials Lilas ExquisJacques Fath Fath's Essentials Lilas Exquis віднесла б до розділу весняних букетів з нотою бузку, звучить зеленно, одразу уява малює квітуючий садок, також відчуваю мильність, тому може стати чиїмось запахом доглянутості і чистоти.

кількість респектів: 2
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
juljchik 03.10.2025 20:09

pairis, щиро дякую Вам за поради і цікаву інформацію 🌹

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
koxana 03.10.2025 14:43

Asedo, дякую за підтримку 🤗

Ваша добірка ароматів на осінь 🍂 гарна, з ароматами знайома крім Ella K Parfums Melodie D`Altai, зацікавлена спробувати!

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
Asedo 03.10.2025 13:02

хочу підтримати вас щодо Chloe L`Eau De Parfum IntenseChloe L`Eau De Parfum Intense - чудовий аромат, наче нічого "вау", але дуже ладний.

На осінь люблю аромати шкіряні, димні, гурманські, пряннощі, амбра - на рівні асоціацій щось як м`який шалик чи плед, теплі напої, спостереження за природою, трохи меланхолії, роздумів про сенси ))

Мої базові фаворити не змінюються вже декілька років. Хотіла знайти щось нове, пробую, але завжди повертаюся до своєї "осінньої п`ятірки":

By Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks

Miller Harris SoufflotMiller Harris Soufflot

Ella K Parfums Melodie D`AltaiElla K Parfums Melodie D`Altai

The Merchant Of Venice CraqueleThe Merchant Of Venice Craquele

Molinard Habanita Eau de ParfumMolinard Habanita Eau de Parfum

Ще є варіанти, але вони саме як варіанти цього базового сету. Осінь поки не сприяє експериментам ))

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,