Louis Feraud выпускает новый аромат Bonheur

22.10.2014 ⏰ 17:36
Рейтинг статьи 0.0 голосов:0

количество комментариев:

Модный Дом Louis Feraud презентовал новый женский аромат называющийся Bonheur (Счастье). Парфюм призван радовать своих обладательниц одним только внешним видом - необыкновенный дизайн флакона имеет форму Солнца.

Подобная форма флакона имеет символичное значение - создатель бренда Луи Ферро любил солнце и выражал свою любовь в том, что изображал его на своих изделиях.

Солнечная композиция Bonheur раскрывается освежающими нотами клементина, бергамота и персика. Сердце состоит из нежных оттенков магнолии, фрезии и жасмина, плавно переходя в базу в виде сандаловой древесины, белого кедра и белого мускуса. Начальные легкие мотивы смягчают финальные ноты, делая их теплыми и мягкими.

Новинка Louis Feraud Bonheur доступна в концентрации парфюмированной воды во флаконах объемом 30, 50 и 75 мл.

Feraud Bonheur


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Louis Feraud выпускает новый аромат Bonheur

illymi
23.10.2014 ⏰ 05:20

Красивый... Интересно, какова будет цена такого оригинального флакончика и будет ли его содержимое звучать так же оригинально:)

Аватарка користувача manya 18
23.10.2014 ⏰ 12:06

Очень люблю ароматы этого бренда - совершенно незамысловатые, но очень приятные и стойкие ИМХО. Думаю, что будет и не особо дорого, хотя новинка может и подороже своих предшественников будет, но со временем все Ферро становятся весьма бюджетными. Ждёмс... . пирамидка интересная, хотя и достаточно тривиальная...

кількість респектів: 2
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала? article-image Комментарий к новости
Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала?
Asedo 09.10.2025 00:00

Vwizard,

дякую за увагу до допису.

На жаль, не знайома з Etat Libre d`Orange She Was An Anomaly. Але, тепер є привід спробувати. Відгуки дуже цікаві.

Взагалі я мало звертала уваги на цей бренд, а дарма ) Будемо виправляти.

Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала? article-image Комментарий к новости
Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала?
vwizard 08.10.2025 17:13

Можливо, Etat Libre d`Orange She Was An AnomalyEtat Libre d`Orange She Was An Anomaly теж в тему був би.

Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала? article-image Комментарий к новости
Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала?
Asedo 07.10.2025 22:30

Suzanna,

дякую за коментар та увагу до теми.

Цікаві варіанти ви запропонували. Аромати з ладаном, як от Avignon справді звернені "до себе", всередину. І, так, вони не обов`язково меланхолійні, але безперечно спонукають до роздумів і саморефлексії.

Усі вінтажні парфуми для мене трохи меланхолійні - наче частинка минулого, що затрималася у сьогоденні.

Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала? article-image Комментарий к новости
Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала?
Suzanna 07.10.2025 22:09

Для мене це старенькі версії Guerlain JickyGuerlain Jicky , абсолютно інтровертний аромат, для себе і про себе.

З сучасних - James Heeley CardinalJames Heeley Cardinal або Comme des Garcons Series 3 Incense: AvignonComme des Garcons Series 3 Incense: Avignon , для мене це аромати, які розвертають фокус уваги на себе, а не на зовнішній світ.

І жоден з цих ароматів не зобов`язує бути в меланхолії, я би казала - вони підкреслять і ніби підтримають той настрій, який є "зараз")

Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала? article-image Комментарий к новости
Якщо би ти була меланхолійною поетесою - що би ти обрала?
Asedo 07.10.2025 19:49

CBRCleopatra,

дякую за увагу до допису.

Згодна з вами щодо особливого звучання парфумів у дощову погоду. Наприклад, я зовсім не можу носити Bvlgari Allegra Fantasia VenetaBvlgari Allegra Fantasia Veneta влітку. А от зараз це вже зовсім інша, надзвичайно красива історія. Взагалі здається, що більшість ароматів розкривається краще саме в дощ.

Десь читала, що у сухому теплому повітрі аромат розсіюється швидше, тому він може здаватися яскравішим, наче «вибухом», але менш тривалим. Багато відгуків, що аромати в жару буквально "злітають". А у вологому повітрі молекули аромату рухаються повільніше, тож він звучить м`якше, глибше, більш округло. Деякі ноти волога навіть допомагає «розкрити». Не знаю хімії цього явища, та, мабуть, і не треба, адже тоді зникне сама магія звучання ароматів в дощ.

Помітила, що більшість моїх улюблених осінньо-зимових ароматів мають відтінки коричневого й червоного, і в кожному з них є прянощі. Для мене всі пряні аромати - виключно прохолодна пора року. Хіба що Habanita, напевно єдина поза правилами. Коли йдеться про неї, я абсолютно не об`єктивна 😄. Люблю цей аромат за будь-якої погоди. Він справді унікальний.

Мені здається, його магія в тому, що він цілком навколо єдиного "героя", але дуже непростого. Свіжий тютюн трав`янистий за запахом, а у ферментованому стані (саме сигарний лист) набуває речовин, які мають власний запах - квіткові, ванільні, деревні, димні, карамельні та інші ноти, які і складають ароматну композицію тютюнового листа. І водночас властивості впливати на розслаблення, або навпаки, концентрацію мозку.

Можливо, це все моя фантазія, спроба пояснити феномен аромату і творці Habanita просто хотіли відтворити запах якісного тютюну. Але з`явився аромат, у якому все це вдалося, можливо мимоволі, поєднати.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,