Thameen Bohemian Infusion

Thameen Bohemian Infusion

Рейтинг 5 ★★★★★💬1 отзывы
КОД товара: 23135
Thameen Bohemian Infusion pic-96009 Thameen Bohemian Infusion pic-179491 Thameen Bohemian Infusion pic-216863 Thameen Bohemian Infusion pic-216862 Thameen Bohemian Infusion pic-146175 Thameen Bohemian Infusion pic-146176 Thameen Bohemian Infusion pic-268709 Thameen Bohemian Infusion pic-268710 Thameen Bohemian Infusion pic-268711 Thameen Bohemian Infusion pic-349544 Thameen Bohemian Infusion pic-349545
Thameen Bohemian Infusion фото пользователей

Одеколон 10мл. 1640 ₴
Одеколон 100мл. 9450 ₴

🎁 Предложения с частных витрин: 4

⚗️Остаток во флаконе 9.9 из 10 мл. EDP 1200 ₴ купить на витрине alena muse
⚗️Остаток во флаконе 99.9 из 100 мл. EDP 8500 ₴ купить на витрине parfumer4ik
🍷Распив/делюсь EDC 95 ₴ 🏷️от 10мл. 90 ₴, свободно 95 мл. купить на витрине betti
🍷Распив/делюсь 95 ₴ , свободно 61 мл. купить на витрине siupa

Купить Thameen Bohemian Infusion на распив в Украине

Описание Thameen Bohemian Infusion

Пол
Унисекс
Аромат, семейство, группа
амбровый; фужерный
Страна производство
Великобританія - Great Britain

Год анонса: 2023

  • Верхние ноты: грейпфрут, кардамон, петитгрейн, черная смородина;
  • Средние ноты: корица, имбирь, мирт, полынь;
  • Базовые ноты: амбра, амброксан, лабданум, пачули.

Парфюмеры: Maurice Roucel и Alexandra Carlin

© kremchik.ua
durability
Голоса пользователей
очень слабый
нестойкий
средний
стойкий
очень стойкий
loop
Голоса пользователей
близко к коже
средний
сильный
очень сильный
Гардероб пользователей
Поделиться Telegram Viber twitter email

Отзыв к аромату Thameen Bohemian Infusion 💬 1

Цікаво було носити його на собі іскристий , помітний , різний , та дуже гарний аромат ! Максимальна насиченість різних ароматних трав , моя улюблена чорна смородина в парфумах , цитруси , воно так все яскраво , то вибухає свіжістю то стає більш зеленим , то знову цитруси! Більш цікаво звучить на чоловіках , як мені здалось але який же гарний !

★ ★ ★ ★ ★


Вы просмотрели:

Отзывы из категории Thameen

Отзыв о Thameen Carved Oud foto-smallThameen Carved Oud
Vik_Victoria10.06.2026 18:37
★★★★★
Як великий обожнювач удів, скажу, що цей не солодкий, гіркий, стійкий. На осінь мій фаворит, з жовтня користуюсь ним.
Отзыв о Thameen Bohemian Infusion foto-smallThameen Bohemian Infusion
KATRENOIR21.04.2026 10:40
★★★★★
Цікаво було носити його на собі іскристий , помітний , різний , та дуже гарний аромат ! Максимальна насиченість різних ароматних трав , моя улюблена чорна смородина в парфумах , цитруси , воно так все яскраво , то вибухає свіжістю то стає більш зеленим , то знову цитруси! Більш цікаво звучить на чоловіках , як мені здалось але який же гарний !
Отзыв о Thameen Carved Oud foto-smallThameen Carved Oud
meteorologists15.03.2026 12:55
★★★★★
Незрозуміло, чому стільки зауважень до стійкості та проекції, чи мені повезло з флаконом: все просто чудово, на собі відчуваю з ранку до вечора, причому сильно, а на речах тримається до прання. Купував тут, у адміністрації. За всіма ТХ перевершує сучасний TF OW, аромат мені теж більше подобається. Якось так...