Категорично не рекомендую!04.06 замовила Ex Nihilo Lust in Paradise на розпив. Магазин красиво розповідає про себе як про «молодий і натхненний», тому після отримання замовлення та подарункового пробника я навіть залишила позитивний відгук. То була моя помилка. Коли нарешті протестувала аромат, була неприємно вражена. Замість Ex Nihilo отримала різкий запах спирту та практично повну відсутність стійкості. З оригінальним Lust in Paradise цей парфум немає нічого спільного ні з звучання, ні з розкриття. Після звернення до продавця розпочався справжній цирк. Мені розповіли про «величезні партії» нішевої парфумерії, які продаються без жодної скарги. Чесно кажучи, заяви про колосальні обсяги продажу дорогої ніші від маленького магазину викликають більше запитань, ніж довіри. Далі були нові версії: мені нібито дістався «залишок з дна флакона, а тому аромат відрізняється», а перевірити аромат я мала на Новій пошті. Як на відділенні перевізника можна перевірити стійкість і розкриття парфуму, продавець, звичайно, не пояснив. Але апогеєм стала заява: «Звідки я знаю, може ви змінили вміст флакона». Тобто замість перевірки якості товару клієнт отримує натяки на шахрайство. Мабуть, це найкраще характеризує ставлення магазину до своїх покупців.Шкодую, що не можу відредагувати свій попередній позитивний рейтинг. 👍
Частная витрина пользователя lugovay1991: распив парфюмерии, отливанты и остатки во флаконе
Вітаємо, Вас на нашій сторінці)
Ми — ще невеликий, але дуже натхненний магазин. Свій перший аромат ми додали на вітрину та маємо бажання активно працювати над розвитком)
Нам хочеться тішити вас приємними цінами та впевненістю в якості кожного аромату. Ми працюємо лише з оригінальною продукцією.
Будемо раді вашим порадам і відгукам — вони допомагають нам ставати кращими. Віримо, що будь-яке питання можна вирішити спокійно й по-людськи, з повагою одне до одного.