Категорично не рекомендую!04.06 замовила Ex Nihilo Lust in Paradise на розпив. Магазин красиво розповідає про себе як про «молодий і натхненний», тому після отримання замовлення та подарункового пробника я навіть залишила позитивний відгук. То була моя помилка. Коли нарешті протестувала аромат, була неприємно вражена. Замість Ex Nihilo отримала різкий запах спирту та практично повну відсутність стійкості. З оригінальним Lust in Paradise цей парфум немає нічого спільного ні з звучання, ні з розкриття. Після звернення до продавця розпочався справжній цирк. Мені розповіли про «величезні партії» нішевої парфумерії, які продаються без жодної скарги. Чесно кажучи, заяви про колосальні обсяги продажу дорогої ніші від маленького магазину викликають більше запитань, ніж довіри. Далі були нові версії: мені нібито дістався «залишок з дна флакона, а тому аромат відрізняється», а перевірити аромат я мала на Новій пошті. Як на відділенні перевізника можна перевірити стійкість і розкриття парфуму, продавець, звичайно, не пояснив. Але апогеєм стала заява: «Звідки я знаю, може ви змінили вміст флакона». Тобто замість перевірки якості товару клієнт отримує натяки на шахрайство. Мабуть, це найкраще характеризує ставлення магазину до своїх покупців.Шкодую, що не можу відредагувати свій попередній позитивний рейтинг. 👍