Пользователь был на сайте:
26.06.2026 16:26
📅Дата регистрации: 28.12.2021
🏆Пользовательский рейтинг:

Коментарии пользователя koxana

Шкіряні аромати та яки вони мають бутиШкіряні аромати та яки вони мають бути
26.03.2025 ⏰ 22:40

Дякую за відгук Damamsterdama, помилки у тексті це нормально, важко писати статті через телефон, перечитувала декілька разів та на жаль не помітила, ще раз дякую за увагу до моєї статті 🤗

респектов: 1
Шкіряні аромати та яки вони мають бутиШкіряні аромати та яки вони мають бути
26.03.2025 ⏰ 22:37

YLola, дякую за ваш допис, але ноти у аромату Kelly Hermes заявлені таки:

Верхні ноти: Грейпфрут, Нарцис та Конвалія Середні ноти: Роза, Мімоза та Тубероза; Базові ноти: Шкіра та Ірис. На собі особисто я відчуваю дуже добре шкіру, грейпфрут та конвалію. Може на ваш смак щось інше, таке відчуття аромату порізному вважаю нормою.

респектов: 1
Мої осінні ліки від смуткуМої осінні ліки від смутку
06.11.2024 ⏰ 11:51

Iridium, щиро дякую🤗, знайома з ароматом Cartier Declaration як для мене особисто, він звабливий та чуттєвий.

респектов: 1
Мої осінні ліки від смуткуМої осінні ліки від смутку
04.11.2024 ⏰ 22:37

vwizard, щиро дякую за зворотній зв язок, мені дуже приємно дізнатися про ваши парфюмерні осінні любимки, це цікавий досвід 🤗

Мої осінні ліки від смуткуМої осінні ліки від смутку
03.11.2024 ⏰ 17:55

CBRCleopatra, дякую що зайшла на мою сторінку, згодна потрібно тішити себе сонячними ароматами🤗

респектов: 1
Мої осінні ліки від смуткуМої осінні ліки від смутку
02.11.2024 ⏰ 23:38

Svitanochek, дякую за тощо поділилася своїми улюбленцями осінні 🤗

респектов: 1
Приємний настрій з легкою кислинкоюПриємний настрій з легкою кислинкою
22.08.2024 ⏰ 16:25
Дякую за увагу до статті.Я пишу про моє сприйняття аромату, у кожного з нас свій нюх, свій смак, аромати на кожній людині відкриваються по-різному, тому обов язково перед тим як його придбати необхідно ретельно вивчити і оцінити наскільки він вам буде підходити, для цього аромат необхідно протестувати на собі. На мені всі ці аромати йдуть у приємну кислинку, а Armad Basi in Red терпкий кислий, без натяку на ніжність. Дуже люблю класичну Chloe, але на собі не можу її слухати, вона уходить у важкий шипровий аромат ((( Все індивідуально
респектов: 1
Італійська свіжість для ньогоІталійська свіжість для нього
04.08.2024 ⏰ 14:52

CBRCleopatra, дуже приємно читати відгук, велике дякую 🫶🏻

респектов: 1