Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак»

17.12.2025 ⏰ 11:31
Рейтинг статьи 4.6 ★★★★☆ голосов:9
👁 Данную статью прочитали 57
количество комментариев:

Років 10 тому я затоваришувала з однією пані років 34-35, на ім`я Таня. Познайомилися в одній компанії. На той час вона виховувала доньку 5 років від перших відносин та жила у громадянському шлюбі із іншим чоловіком - Іваном. Якось вона запросила невелику компанію до себе додому на «чай», і мене в тому числі. Приходячи до когось додому, підсвідомо шукаю очима туалетний столик або шафу із парфумами, з дитинства обожнюю торкатися скляних флаконів, нюхати їх, навіть, якщо добре знаю аромат. Її парф. поличка була на відкритому місці, моє око одразу ідентифікувала всі аромати))) Мені були зрозумілі її вподобання 😊, Таня полюбляла легкі, спокійні, а б сказала, дівочі аромати, серед яких були:

Armand Basi In RedArmand Basi In Red Salvatore Ferragamo Incanto CharmsSalvatore Ferragamo Incanto Charms

Angel Schlesser Essential FemmeAngel Schlesser Essential Femme Gian Marco Venturi GirlGian Marco Venturi Girl

Ми з нею розговорилися про парфуми, порадила їй спробувати нові нішеві бренди, які на той час були у маркетинговому розквиті. Але вона якось прохолодно до цього віднеслася, пояснивши тим, що чоловік не любить «термоядер» на жінці і взагалі звертає увагу на запахи і різкі аромати його дратують. Іван підтвердив, що проти парфумерних експериментів, сам не любить занадто духатися, і не вітає це на інших. А коли ввечері повертається з роботи, то вже в під`їзді чує, хто пече здобу, а хто смаже рибу. А в голові одна думка, тільки б риба не у нас…))) 😅 Посміялися і забули.

Періодично зустрічалися компанією, обговорювали різні теми, в тому числі особисті і якось випливла тема, що моя знайома жодного разу не була заміжня і тепершній чоловік Іван не спішить бігти до РАГСу. Типу, і так добре живемо, навіщо ці умовності. Ну, так і жили ми далі, іноді зіздзвонювались та ще рідше зустрічалися. Після чергової зустрічі моя знайома телефонує мені і запитує, а чим це ти вчора надухалася? Івану дуже сподобався аромат, хоче мені купити. В той час запоєм користувалася Giorgio Armani Code Eau de ParfumGiorgio Armani Code Eau de Parfum , обожнювала його страшенно, років 4-5 поспіль був мій моно-парфум, вдягала його скрізь, «и в пир, и в мир». Отже, Іван прямує в магазин за моїм улюбленцем, продавчиня пшикнула на блоттер, Іван вдихнув і... чихнув. Потім ще раз, і ще раз, і ще раз. На тому їхні експерименти завершилися.

Пройшов деякий час, приблизно через 2 роки прилетіла звістка - Іван і Тетяна одружуються! Були дружні посиденьки з цього приводу. Іван сказав, що він зрозумів, що Тетяна - саме та, єдина, з якою хоче прожити все життя. А Таня в свою чергу розказала мені таку історію: що в неї стояв якийсь відливант, яким не користувалася, і вирішила з ним розпрощатися шляхом поступового виприскування на себе. Можливо співпадіння, але саме в дні користування парфумом, у них були задушевні розмови і близкість (в прямому розумінні цього слова 🌹). Чоловік став уважнішим, часто заривався до неї в шию, волосся… З того часу вони стали душевно ріднішими. Такі приємні зміни вона пов`язала із парфумом і купила ще N-надцять мл, а потім і цілий флакон.

Можете подумати, що справа зовсім не в ароматі… Але хто знає…

На сьогодні вони одружені, виховують старшу доньку та спільну дитину - сина 6 років.

Тепер головне місце на парфмерній поличці займає той самий чарівний аромат - Tiziana Terenzi KirkeTiziana Terenzi Kirke .


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак»

Аватарка користувача Ириша К.
17.12.2025 17:34

Отакої, чекала що завгодно, але Kirke то неочікувано 😁… Мій чоловік коли вихідний, пшикає той Kirke, як в останній раз, а потім каже:

- Йди, я тебе обійму))).

Знає, що я далеко не фанат цього аромату. Тож у нас така маленька сімейна традиція, він сміється, а я намагаюся від нього втекти.

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Natalya_UA
17.12.2025 17:40

Ириша К.

Дякую за коментар)

Кірке - я сама здивувалася, аромат сподобався тому, хто був категоричним, і запевняв, що не може вдихнути нічого, голоснішого за півонію. А тут - сподобав)

кількість респектів: 1
Аватарка користувача CBRCleopatra
18.12.2025 01:29

З одного боку, містичний звʼязок з грецькою легендою про Цирцею ( Кірку), яка перетворювала людей на тварин або труїла їх своїми чарами, з іншого боку - примхливий і тілесний аромат мускусу, який спокушає чи, інколи, навпаки, відштовхує своїм "занадто" прямолінійним натиском. Думаю, що ця історія на двох мала щасливий кінець тому, що аромати дійсно здатні достукатися до нашого неусвідомленого чи напівсвідомого "тваринного я", якщо їм не завадить хімія тіла.

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Natalya_UA
18.12.2025 02:19

CBRCleopatra

Дякую за влучний коментар! Можливо, співпадіння, а можливо й цілком природня хімія)

Аватарка користувача vwizard
18.12.2025 06:29

Тут скоріш не феромон, а афродізіак, бо феромони - це гормони, складні органічні речовини, що легко псуються і чисто фізично не додаються до парфумів, не зважаючи на те, що торочить реклама парфумів начебто з феромонами. А от афродізіаки - будь-які хімічні сполуки, які здатні загально або індивідуально спричинити збуджуючу дію. Мабуть, якась речовина або їх комбінація (часом це саме комбінації) у Кірке виявилися збуджуючими для цього чоловіка. І можливо, ті ноти такі для багатьох чоловіків, і парфумери, що створили Кірке, про це знають.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача Natalya_UA
18.12.2025 09:08

vwizard

Точно!!! Крутилося це слово в голові, але не могла згадати. Виправляю в назві статті, "афродизіак" більш влучне!

Аватарка користувача Damsterdama
18.12.2025 09:10

Цікава історія, думала про це багато разів. Мені здається,

1) все ж є певна правда під тим, що називається трендовістю. Аромати, що на слуху, відповідають викликам часу, вони в цьому місці в потрібний час, асоціюються підсвідомо з чимось сучасним, модним. І в той же час старі, добрі аромати стають нудними, несучасними. Нещодавно десь відчула аромат з 90х, аж сумно стало)) А про Басі Ін ред в ролику одному бачила визначення "аромат суму і покори") Жарт, звісно

2) запахи дуже цікава царина, я перевіряла на ближчих оточуючих, що люди рідко можуть точно визначити "а чим пахне", якщо це звісно не смажена картопля)). Тобто коли гововрять "та я не люблю ту важку лаванду", людина не зовсім памятає як вона пахне і як взагалі все пахне в сучасній парфумерії. Тому довіряти тут можна тільки прямим стимулам

3) підсвідомі тригери працюють непомітно, людину може зачепити приємний спогад чоботів діда з дитинства і від важкої ніші раптом приємно запахло забутим затишком.

Аватарка користувача Natalya_UA
18.12.2025 09:12

Damsterdama

Погоджуюся з Вами за всіма пунктами)

Аватарка користувача Damsterdama
18.12.2025 09:32

А ще в мене є історія з власного досвіду. Коли ще не була в шлюбі з своїм теперішнім чоловіком, але зустрічалась, скажімо так, він якось з друзями поїхав на лижний курорт. Поїздка планувалась на щось біля тижня, але він повернувся за кілька днів. По причині "біля підйомника почув від якоїсь дівчини аромат твоїх парфумів, розчулився і поміняв квитки на потяг" 😄

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак» article-image Комментарий к новости
Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак»
Damsterdama 18.12.2025 09:32

А ще в мене є історія з власного досвіду. Коли ще не була в шлюбі з своїм теперішнім чоловіком, але зустрічалась, скажімо так, він якось з друзями поїхав на лижний курорт. Поїздка планувалась на щось біля тижня, але він повернувся за кілька днів. По причині "біля підйомника почув від якоїсь дівчини аромат твоїх парфумів, розчулився і поміняв квитки на потяг" 😄

Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак» article-image Комментарий к новости
Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак»
Natalya_UA 18.12.2025 09:12

Damsterdama

Погоджуюся з Вами за всіма пунктами)

Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак» article-image Комментарий к новости
Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак»
Damsterdama 18.12.2025 09:10

Цікава історія, думала про це багато разів. Мені здається,

Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак»
Natalya_UA 18.12.2025 09:08

vwizard

Точно!!! Крутилося це слово в голові, але не могла згадати. Виправляю в назві статті, "афродизіак" більш влучне!

Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак» article-image Комментарий к новости
Реальна історія під кодовою назвою «Афродизіак»
vwizard 18.12.2025 06:29

Тут скоріш не феромон, а афродізіак, бо феромони - це гормони, складні органічні речовини, що легко псуються і чисто фізично не додаються до парфумів, не зважаючи на те, що торочить реклама парфумів начебто з феромонами. А от афродізіаки - будь-які хімічні сполуки, які здатні загально або індивідуально спричинити збуджуючу дію. Мабуть, якась речовина або їх комбінація (часом це саме комбінації) у Кірке виявилися збуджуючими для цього чоловіка. І можливо, ті ноти такі для багатьох чоловіків, і парфумери, що створили Кірке, про це знають.

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,