DKNY Be Tempted Icy Apple

DKNY Be Tempted Icy Apple

Рейтинг 4 ★★★★☆💬 1 комментария
КОД товара: 48778
DKNY Be Tempted Icy Apple pic-245197 DKNY Be Tempted Icy Apple pic-245198 DKNY Be Tempted Icy Apple pic-245199 DKNY Be Tempted Icy Apple pic-245200
DKNY Be Tempted Icy Apple фото пользователей

🎁 Предложения с частных витрин: 2

⚗️Остаток во флаконе 49 из 50 мл. EDP 1800 ₴ купить на витрине marta66
🍷Распив/делюсь EDP 40 ₴ , свободно 46 мл. купить на витрине marta66

Купить DKNY Be Tempted Icy Apple на распив в Украине

Описание DKNY Be Tempted Icy Apple

Пол
Женский
Аромат, семейство, группа
фруктовый; цветочный
Страна производство
США - USA

DKNY Be Tempted Icy Apple был выпущен в 2017 году.

  • Верхние ноты: Лист черной смородины, Лимон, Лакричник, Яблоко и Красные ягоды;
  • Средние ноты: Роза, Фиалка и Апельсиновый цвет;
  • Базовые ноты: Пачули, Ваниль и Мирра.

Парфюмер: Maurice Roucel

© kremchik.ua
очень слабый
нестойкий
средний
стойкий
очень стойкий
близко к коже
средний
сильный
очень сильный
Гардероб пользователей
Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к товару DKNY Be Tempted Icy Apple 💬 1

Довольно сладкий , но при этом приятный аромат, универсальный.)

★ ★ ★ ★ ☆


Вы просмотрели:

Комментарии из категории DKNY

Отзыв о DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus SplashDKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash
IrynaOs30.06.2026 11:14
Смачний, солодко-кисленький, цитрусово-фруктовий аромат, на кремовій густій базі, в якій я трохи відчуваю амбро-дерева. Але взагалі пахне по-літньому смачно. Стійкий і насичений.🍋🍨
★★★★★
Отзыв о DKNY Be Delicious Fresh BlossomDKNY Be Delicious Fresh Blossom
sofilanskaa808.06.2026 05:02
Для мене цей аромат, крім того що асоціюється зі свіжою ніжністю, так ще й має стійку асоціацію з першими побаченнями з коханою людино. Сам аромат квітковий і дуже свіжий, досить очевидний представник лінійки Be delicious від DKNY. Прекрасний варіант на літо і пізню весну.
★★★★★
Отзыв о DKNY Women Energizing Eau de ParfumDKNY Women Energizing Eau de Parfum
Довіра31.03.2026 16:06
Обожнюю цій нетривіальний парфюм, який має у складі горілку, цитруси та квіти. Горілка аромату придає бодьористь, а не алклгольнісь, а квіти та цитруси звучать приємним фоном. Аромат у дусі Танжерина від Грітті, Лалік від Амуаж, Сахарін від Ів Сен Лорант. Це, щоб розуміти напрямок. Дуже класні і в спеку, і в мороз. В спеку - охолоджують, у мороз - збирають. Коректні, стійкі та любимі.
★★★★★