Parfums de Marly Valero

Parfums de Marly Valero

КОД товара: 33780

Данный товар отсутствует в магазине и представлен в нашей энциклопедии для ознакомления, просмотра фото и чтения комментариев.

Описание Parfums de Marly Valero

Пол
Унисекс
Аромат, семейство, группа
фужерный; древесный
Страна производство
Франція - France

Год анонса: 2025

  • Верхние ноты: Бергамот, Цитрон и Можжевельник;
  • Средние ноты: Герань, Лаванда, Кипарис и Мускатный орех;
  • Базовые ноты: Амброксан Супер, Пачули и Сандал.
© kremchik.ua
очень слабый
нестойкий
средний
стойкий
очень стойкий
близко к коже
средний
сильный
очень сильный
Гардероб пользователей
Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к товару Parfums de Marly Valero 💬 0



Вы просмотрели:

Комментарии из категории Parfums de Marly

Отзыв о Parfums de Marly Perseus foto-smallParfums de Marly Perseus
senta200809.05.2026 22:25
★★★☆☆
Мабуть цей бренд, це не моє, база не подобається взагалі. В цьому ароматі відчуваю перші 10 хвилин свіжість цитрусових, а потім сверблячку амбро деревʼяшку 😐
Отзыв о Parfums de Marly Cassili foto-smallParfums de Marly Cassili
Довіра01.05.2026 16:22
★★★★★
Чудові парфуми з натуральним звучанням, без хімозних та "сучасних" нот. Болгарську розу та мімозу не відчуваю зовсім. Мені парфуми звучать кисленькою, червоною.смородиною у поєднанні з ніжними квітами та сливою. Це парфуми, на які ви завжди отримаєте компліменти, отточуючим такі парфуми подобаються, в особливості, чоловікам. Вони безпечні, повітряні, ніжні, затишні і просто дуже жіночі та дівочі!
Отзыв о Parfums de Marly Valaya  foto-smallParfums de Marly Valaya 
vitamina20.04.2026 23:11
★★★★☆
Квітковість-персиковість-цитрусовість на молекулярній базі, з ненависним багатьом акігалавудом. Квентін Біш продовжує створювати схожі аромати, хоча загалом я люблю творіння Квентіна, але не дуже люблю флернаркотіко-подібні аромати. Цей же, за рахунок амбродеревяшок, амброксану і ветиверу, мені загалом до душі. Бо я люблю ці молекулярні хімозні творіння. Те, що іншим виїдає мізки, мені приємно їх лоскоче. Для мене аромат більш свіжий, якщо порівнювати з Флер Наркотік, з певною гостринкою, не душить своєю солодкістю. Його все таки хочеться вдихати і слухати, розгадувати різні грані аромату. Чи потрібен флакон? Не впевнена, відливант з задоволенням зношу, можливо на мініатюрку розщедрюсь, а більше і не треба