Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros

Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros

КОД товара: 31669
Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros pic-79397 Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros pic-79400
Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros фото пользователей

🎁 Предложения с частных витрин: 1

🍷Распив/делюсь EDP 98 ₴ , свободно 73 мл. купить на витрине ірина к

Купить Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros на распив в Украине

Описание Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros

Пол
Унисекс
Аромат, семейство, группа
цветочный; восточный; гурманский
Страна производство
Франція - France

31.1 L Air & L Eros - это абстракция бобов тонка. Подобно обонятельной филиграни, бобы тонка прозрачно проступают во всем аромате, о чем свидетельствуют бальзамические оттенки сирени, миндальные и табачные ноты кумарина и амбровое тепло белого какао. Это восточно-цветочный аромат, напоминающий о первом теплом весеннем ветерке, который заставляет обнаженную кожу трепетать от его ласки. Это дыхание сирени, бальзамические и пряные нотки которого перекликаются с частицами бобов тонка, расцветает в мягкой амбровой теплоте экстракта белого какао.

Год анонса: 2023

  • Ноты композиции: Сирень, Бобы тонка, Белый шоколад, Какао и Пудровые ноты.

Парфюмер: Pierre Guillaume

© kremchik.ua
очень слабый
нестойкий
средний
стойкий
очень стойкий
близко к коже
средний
сильный
очень сильный
Гардероб пользователей
Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к товару Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 31.1 L Air & L Eros 💬 0



Вы просмотрели:

Комментарии из категории Pierre Guillaume (Parfumerie Generale)

Отзыв о Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) Sambaka foto-smallPierre Guillaume (Parfumerie Generale) Sambaka
Довіра12.05.2026 13:28
★★★★★
Абсолютно несолодка кава, але не гірка та не міцна, з додаванням невеликої кількості кардамону. Звучання сухе та м`яке, але без присмаку молока та вершків. Мені нагадує не стільки каву зернову, скільки гранульовану. Звучання не голосне, а більш інтимне. Безопасний, нейтральний, кавовий парфум. З часом, додалась більша сухість, яка мене придушила
Отзыв о Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 29 Itabaia foto-smallPierre Guillaume (Parfumerie Generale) 29 Itabaia
Довіра02.05.2026 19:33
★★★★★
Мімоза, цитруси, конопля. Парфуми дуже незвичайні, але ж гарні і ніс до них постійно тягнеться. Вони приємні не у звичайному сенсі слова. Звучать трішечки одеколоністо, прохолодно, свіжо, несолодко, але м`яко, без гострих кутів. Абсолютний унісекс. Я б таке носила з превеликим задоволенням! Нетривіально, але нічого страного та відштовхуючого. Гарні!
Отзыв о Pierre Guillaume (Parfumerie Generale) 10.1 Bouquet Massai foto-smallPierre Guillaume (Parfumerie Generale) 10.1 Bouquet Massai
Довіра02.05.2026 18:52
★★★★★
Парфум звучить м`яко, квітково- пудрово. Нота кофе відчувається фоном. Мені парфюми нагадують Амор від Лалік. Жіночі, ніжні, квіткові, ненав`язливі, на кожен день. Страного і незрозумілого в них нічого немає. Теплі, приємні і досить зрозумілі. Не гучні, але і не тихі. На декілька годин.