Rochas Girl Blooming

Rochas Girl Blooming

КОД товара: 25163
Rochas Girl Blooming pic-171226 Rochas Girl Blooming pic-171225
Rochas Girl Blooming фото пользователей

🎁 Предложения с частных витрин: 1

🍷Распив/делюсь EDP 30 ₴ , свободно 33 мл. купить на витрине betti

Купить Rochas Girl Blooming на распив в Украине

Описание Rochas Girl Blooming

Пол
Женский
Аромат, семейство, группа
цветочный
Страна производство
Франція - France
Владелец торговой марки
Coty

Girl Blooming выпущен в 2022 году. Парфюмер: Paul Guerlain.

  • Верхние ноты: Бергамот, Мандарин и Черная смородина;
  • средние ноты: Цветок апельсина, Жасмин и Нероли;
  • базовые ноты: Мускус, Кедр и Сандал.
© kremchik.ua
очень слабый
нестойкий
средний
стойкий
очень стойкий
близко к коже
средний
сильный
очень сильный
Гардероб пользователей
Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к товару Rochas Girl Blooming 💬 0



Вы просмотрели:

Комментарии из категории Rochas

Отзыв о Rochas Eau de Rochas Orange Horizon foto-smallRochas Eau de Rochas Orange Horizon
aleksova09.06.2026 19:19
★★★★★
Дуже приємний та натурально звучащий аромат .Такі аромати все сезонні та підійде під любу подію стійкість 4, 5 години , але за рахунок того що флакони 100 мл можна оновлювати .Схожий на аромат Tom Ford -Fleur de portofino
Отзыв о Rochas Mademoiselle Rochas in Love foto-smallRochas Mademoiselle Rochas in Love
clarie19.05.2026 00:06
★★★★☆
Солодке, червоне карамелізоване яблуко, яке пахне цукеркою на паличці по типу лолі-поп). Ще таке відчуття наче сюди таку ж карамельну полуницю підмішали. Можливо, суміш компонентів її видає. Дівочий, попсовий аромат.
Отзыв о Rochas Femme 2013 foto-smallRochas Femme 2013
jaffar25.03.2026 19:02
★★★★☆
Десь поміж сучасними і олдскульними шипрами. Щось несподівано дуже заморочене та серйозне. Шкода що не зовсім приємний, як на мій смак, але точно вартий уваги.