Parfums De Marly набор

Parfums De Marly набор

КОД товара: 10441

Данный товар отсутствует в магазине и представлен в нашей энциклопедии для ознакомления, просмотра фото и чтения комментариев.

Описание Parfums De Marly набор

Пол
Женский
Аромат, семейство, группа
восточный; фужерный; цветочный; фруктовый
Страна производство
Франція - France

PARFUMS DE MARLY set (Delina Exc.edp 10 ml +Delina edp 10 ml+Oriana edp 10 ml+Meliora edp 10 ml)(L)

  • Delina Exc.edp 10ml
  • Delina edp 10ml
  • Oriana edp 10ml
  • Meliora edp 10ml
© kremchik.ua
очень слабый
нестойкий
средний
стойкий
очень стойкий
близко к коже
средний
сильный
очень сильный
Гардероб пользователей
Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к товару Parfums De Marly набор 💬 0



Вы просмотрели:

Комментарии из категории Parfums de Marly

Отзыв о Parfums de Marly Perseus foto-smallParfums de Marly Perseus
senta200809.05.2026 22:25
★★★☆☆
Мабуть цей бренд, це не моє, база не подобається взагалі. В цьому ароматі відчуваю перші 10 хвилин свіжість цитрусових, а потім сверблячку амбро деревʼяшку 😐
Отзыв о Parfums de Marly Cassili foto-smallParfums de Marly Cassili
Довіра01.05.2026 16:22
★★★★★
Чудові парфуми з натуральним звучанням, без хімозних та "сучасних" нот. Болгарську розу та мімозу не відчуваю зовсім. Мені парфуми звучать кисленькою, червоною.смородиною у поєднанні з ніжними квітами та сливою. Це парфуми, на які ви завжди отримаєте компліменти, отточуючим такі парфуми подобаються, в особливості, чоловікам. Вони безпечні, повітряні, ніжні, затишні і просто дуже жіночі та дівочі!
Отзыв о Parfums de Marly Valaya  foto-smallParfums de Marly Valaya 
vitamina20.04.2026 23:11
★★★★☆
Квітковість-персиковість-цитрусовість на молекулярній базі, з ненависним багатьом акігалавудом. Квентін Біш продовжує створювати схожі аромати, хоча загалом я люблю творіння Квентіна, але не дуже люблю флернаркотіко-подібні аромати. Цей же, за рахунок амбродеревяшок, амброксану і ветиверу, мені загалом до душі. Бо я люблю ці молекулярні хімозні творіння. Те, що іншим виїдає мізки, мені приємно їх лоскоче. Для мене аромат більш свіжий, якщо порівнювати з Флер Наркотік, з певною гостринкою, не душить своєю солодкістю. Його все таки хочеться вдихати і слухати, розгадувати різні грані аромату. Чи потрібен флакон? Не впевнена, відливант з задоволенням зношу, можливо на мініатюрку розщедрюсь, а більше і не треба