І ще раз прийміть мою незліченну кількість слів подяки за можливість мати цю красу в руках! Poison в одеколоні, то таки особливий досвід! Coty теж сподобалися) Дякую вам велике! 👍
Дякую за приємну угоду,все швидко та якісно.Знайомство з новими ароматами, вразило.Окремо дякую за подарунковий аромат.Зовсім не знайома з цією маркою. 👍