Lancome La Vie Est Belle Iris Absolu
Маю багато фланкерів La vie est belle (інтенсімент, еклат, роуз). Чомусь ірис для мене виявився найгіршим, хоча багато очикувала від нього...Може зараз не його пора??Нижче писали, що схожий на класика + морква:) Я теж відчуваю класику, але не так солодко (з гірчинкою ірису).
💬 Смотреть все комментарии (1)