Я тебе бачу наскрізь

05.07.2025 ⏰ 19:16
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:25
👁 Данную статью прочитали 172
количество комментариев:

Чим можуть займатися чоловік і дружина у темній-темній кімнаті? Хто обрав варіант «просвічують флакон» - тому плюс у карму:) До речі, зі сторони цей процес нагадує пошук Покемонів.

Я тебе бачу наскрізьОб`єкт дослідження - Gucci Flora Gorgeous MagnoliaGucci Flora Gorgeous Magnolia . Приємний і ненав`язливий, з сливовою магнолією і молочним кокосом. Але, як на мене, трошки хімічний.

...на жаль, на цих фото рівень ароматів не видно, бо вони перенесені з телефону. Тому доведеться вам повірити мені на слово, що таки видно.... (ви бачите чорного кота в темній кімнаті? ні? а він є!)

Обираючи аромати, я завжди звертаю увагу на прозорість флакону (ще не купила, а уже продаю, ага). Тому «темний» має бути ось з «вау» ефектом, щоб стати моїм обранцем. Наступний «герой» був виставлений на продаж з описом «на жаль, просвітити неможливо». Але оскільки його не хотіли купувать, то шляхом експериментів вдалось дізнатись, що якщо світити уночі і у ванній, то таки просвічується.

Я тебе бачу наскрізь

Police To Be Tattooart For WomanPolice To Be Tattooart For Woman теплий і солодкуватий. По типу рожевого ведмедика moshino. Їх ще називають в стилі бабл-гам( жуйки). Ягідний. Але щось середнє між ягодами і варенням. З пачулями. Молодь таке полюбляє. Шлейф на витягнуту руку. Не голосний, вечірній варіант для настрою. По мірі розкриття перетворюється на льодяник, свіжішає.

А ось цю лімітовану пані Novellista Rose ChantNovellista Rose Chant вдалось просвітити тільки догори дригом😁, о третій ночі. Масляниста, натуральная троянда трьох сортів.

Я тебе бачу наскрізь

І ось на моєму шляху зустрівся «непереможний» Narciso Rodriguez Pure Musc For HerNarciso Rodriguez Pure Musc For Her . Я обожнюю цього мускусного, сексуального красеня. Запаморочливі квіти на м`якому фоні з особливою свіжістю. Але ... від нього у мене болить голова.

Чим його просвітити? Місячним сяйвом у повний Місяць? Лазерною указкою? Спопеляючим поглядом начальства?😈

Особисто читала, що місцева Фея навіть зуміла визначити початкову і поточну вагу!

Причому його «родич» Narciso Rodriguez Narciso PoudreeNarciso Rodriguez Narciso Poudree у цьому плані безпроблемний. Поставив набік - і видно і згори, і знизу. Такий пудровий і затишний рожевий кубик, що хочеться у нього загорнутись і поринути у казкові сни.

P.s. А ще, користуючись нагодою, хочу подякувати більшості дописувачів, які по-справжньому радують своїми статтями. Від душі і серця, без ШІ і перекладів. 💐😌💐😌💐😌Саме ви надихнули мене «вийти в ефір» (і, звісно, бонуси, якими оплачуються пости, тут зовсім-зовсім ні при чому).


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Я тебе бачу наскрізь

Аватарка користувача Ириша К.
05.07.2025 ⏰ 22:41

Вітаю 🌹.

Narciso Rodriguez For HerNarciso Rodriguez For Her та Narciso Rodriguez Pure Musc For HerNarciso Rodriguez Pure Musc For Her просвітити неможливо. В серединні скляного флакону розміщується мішечок з фольги і саме в цьому мішечку знаходиться рідина. Можливо в інших «цеглинках» старих ароматів також є фольга? Для чого то зроблено невідомо, але дуже цікаво… В мене не багато, але є флакони, які не прозорі і що з ними не роби, танці з бубном не танцюй - залишок не видно. Доводиться дряпати десь збоку, щоб естетично все гарно виглядало і не бісило мене 🧱. Візуально також більш довподоби прозорі флакони і навіть не для продажу, а для себе)).

кількість респектів: 7
Аватарка користувача OkTim
06.07.2025 ⏰ 06:54

Ириша К, точно!!! Дякую, о нагадали. Я таке бачила на ОЛХ. Неестетично, згодна. І цікаво ж, ЧИМ так можна зробити. ПІДКАЖІТЬ 🆘 (бо до сьогодні я думала, що болгаркою). І, дійсно, якщо подряпати-таки, то чи захоче людина таке купить?

Дякую за пояснення. 💐😌

кількість респектів: 2
Аватарка користувача judiciorum
06.07.2025 ⏰ 08:09

Вітаю, маю Dior eau Sauvage extreme (вінтаж), також не знаю як рівень подивитися (.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача OkTim
06.07.2025 ⏰ 08:44

judiciorum, можливо, хтось прочитає - і підкаже. Я Гуччі Магнолі (яке на фото) була спочатку виставила на продаж, як майже новий (типу після пари затестів). А потім просвітила - а мені, виявляється, продавиець трохи більше половини прислав. А я ще думала, чому дно таке затерте (а заявлене новим)

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Ириша К.
06.07.2025 ⏰ 10:38

OkTim, я ножем знімаю фарбу, роблю полосу зверху донизу і трошки заходжу на дно. Тоді, якщо знизу поставити ліхтарик, то в цій полосці (зі знятою фарбою) видно рівень рідини. Чи можливо продати? Так, в мене купували такі флакони. Покупцю теж краще бачити за що він платить гроші (за який саме залишок), бо «кота в мішку» продати важче, мені так здається)).

кількість респектів: 4
Аватарка користувача vwizard
06.07.2025 ⏰ 10:56

Якщо ви купили флакон новим, і якщо у вас є кухонні ваги, якими можна міряти грами й міліграми - зважте флакон на початку, до користування. А коли буде треба дізнатися залишок - зважте знову і вирахуйте різницю. Так, вага та об`єм рідини - різні речі, але хоча б приблизно дізнатися можна.

кількість респектів: 4
Аватарка користувача OkTim
06.07.2025 ⏰ 14:58

vwizard, дякую. Думаю, це буде цікавий процес. Тим більше, що давно збиралась купить вагу.

кількість респектів: 1
Аватарка користувача zemza89
06.07.2025 ⏰ 18:31

Це прям болюча тема😃 в мене є флакон-куля Кіліан, теж не можу просвітити і, власне, продати залишок😭

кількість респектів: 2
Аватарка користувача OkTim
06.07.2025 ⏰ 18:46

zemza89, мій флакон-куля Кіліан просвічується на люстру. Але мені втюхали підробку.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача CBRCleopatra
06.07.2025 ⏰ 21:11

Дуже цікаво і корисно. Мені завжди було цікаво дізнатися про реальну наповнюваність вінтажних ( чи не дуже) парфумованих дезодорантів. А ще дізналася, чим можна зайнятися після відміни повітряної тривоги о 3 ночі. І це набагато краще заняття, ніж спустошення холодильника.

кількість респектів: 6
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
koxana 03.10.2025 14:43

Asedo, дякую за підтримку 🤗

Ваша добірка ароматів на осінь 🍂 гарна, з ароматами знайома крім Ella K Parfums Melodie D`Altai, зацікавлена спробувати!

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
Asedo 03.10.2025 13:02

хочу підтримати вас щодо Chloe L`Eau De Parfum IntenseChloe L`Eau De Parfum Intense - чудовий аромат, наче нічого "вау", але ладний.

На осінь люблю аромати шкіряні, димні, гурманські, пряннощі, амбра - на рівні асоціацій щось як м`який шалик чи плед, теплі напої, спостереження за природою, трохи меланхолії, роздумів про сенси ))

Мої базові фаворити не змінюються вже декілька років. Хотіла знайти щось нове, пробую, але завжди повертаюся до своєї "осінньої п`ятірки":

By Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks

Miller Harris SoufflotMiller Harris Soufflot

Ella K Parfums Melodie D`AltaiElla K Parfums Melodie D`Altai

The Merchant Of Venice CraqueleThe Merchant Of Venice Craquele

Molinard Habanita Eau de ParfumMolinard Habanita Eau de Parfum

Ще є варіанти, але вони саме як варіанти цього базового сету. Осінь поки не сприяє експериментам ))

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Парфуми поза часом article-image Комментарий к новости
Парфуми поза часом
Asedo 02.10.2025 20:11

Ще один парфум поза часом. Йому не 100 років, щоправда, але вік теж поважний - радує світ вже 33 роки:

Serge Lutens Ambre SultanSerge Lutens Ambre Sultan

В прохолоду і зимну погоду - чудовий )

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,