Арабська казка: флакони Lattafa

14.05.2024 ⏰ 18:31
Рейтинг статьи 5.0 ★★★★★ голосов:20
👁 Данную статью прочитали 12
количество комментариев:

Перше враження про людину справляє зовнішність, а про аромат - дизайн флакона. На фоні парфумерної Франції та Італії арабські еліксири іноді виглядають - як папуаси на Червоній Доріжці💃. Але «мені таке подобається». Розгляньмо експонати моєї колекції (водночас я вправлялась у мистецтві фотографії):

Арабська казка: флакони Lattafa
  • Чарівна пляшечка Lattafa Pride Masa. У таких, мабуть, живуть джини⚗️. Ті, які, якщо потерти флакон, з`являються перед господарем і виконують бажання. Всередині - заявка на нішу, яку порівнюють з дуже дорогим Ганімедом. На старті - переспілий манго, приглушений шафраном. У серці відчувається гострий імбир, який занурили в чай. А от у шлейфі знамениті "мінеральні ноти", які асоціюються з запахом сухого (чи вологого) бетону. І тепла замша. Манго звучить весь час. В кінці - трохи шипру. Дивна ситуація. Чоловік, що розпив зі мною цей аромат, назвав його жіночим. А знайома, почувши Masa на мені, сказала, що запах нагадав про її кавалера.
Арабська казка: флакони Lattafa
  • Золото пустелі Lattafa Al Areeq Gold. Об`ємна корона на матовому фоні тішить око🤴. Спочатку - терпкий чорний чай. Сухий, ферментований. Його розсипали на прилавку магазина, де продають дорогі шкіряні речі. Боби тонка дають солодкуватість. Плюс - багато димного ладану. Згадайте церкву на Пасху. А вже згодом чути свіжість (дехто відчуває її на початку).
Арабська казка: флакони Lattafa
  • Готична квітка Lattafa Pride Thouq. (Дісталась вона мені тут, по обміну з продавчинею, блогером і дуже-дуже хорошою людиною🌹, яка мене й позайомила з сайтом). Душа темно-синьої, майже чорної троянди не така меланхолічна, як її дизайн. У мене вона асоціюється з яскраво-рожевою Деліною (схожість таки є). Пахощі помадної, маслянистої троянди нагадують про себе, не соромлячись. Вона - королева у мантії із бурштину. На старті троянда, завдяки цитрусам, свіжа і реалістична.
Арабська казка: флакони Lattafa
  • Пальма першості Lattafa Pride Ajwaa. Високий стовбур з мідним листям і «калаталкою». Натуральні, дещо алкогольні в`ялені фініки с лимоном. От уявіть, що ви йдете по базару. А навколо продають сухофрукти. Плюс - тягучі, виразні, солодкі смоли в напрямку індійських благовоній.

От така історія із категорії дорого-богато (або «я - сорока»). Бентежить лише одне. А що робити з порожніми флаконами (окрім фотосесій)? Поділіться досвідом🆘.


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Арабська казка: флакони Lattafa

Аватарка користувача Ириша К.
14.05.2024 ⏰ 20:32

Гарні вийшли фото)). А що робити з порожніми флаконами? Я збираю таку своєрідну колекцію)). А можна розвальцювати (можливо не правильно назвала цю дію 😁, ну думаю Ви зрозуміли), зняти пульвік і завальцовку щоб було вільне горлишко і використовувати для арома паличок наприклад чи для маленької сухої квітки?

кількість респектів: 8
Аватарка користувача Shelest
14.05.2024 ⏰ 20:32

Така краса ці флакони! ♥️ Фото класні і "живі"))

Особисто я порожні флакони просто тримаю на поличці, бо іноді хочеться вкотре порозглядати чи спробувти вловити аромат) дуже шкодую, що не зберігала флакони десь на початку двотисячних, це був самий початок моєї закоханості у парфуми, великих магазинів не було, купувала несистемно й випадково... А тепер хотілося б їх мати, бо вінтажні і коштовні як пам ять.

P.S. Фото, я бачу, до допису додане, все норм. Знаю з досвіду, що буває, в мобільному пристрої не відображається, але з інших якщо заходжу - фото видно. І коли додаєш фото до статті, у редакторі пишеться "Фото не обране", але ж зберігається.

Згодом у смартфоні теж підтягується)

кількість респектів: 3
Аватарка користувача OkTim
14.05.2024 ⏰ 20:41

Ириша К., дякую за оцінку моїх старань. Дісно, якщо це все розібрать - з кожного флакона вийде мініатюрна ваза:)

кількість респектів: 2
Аватарка користувача OkTim
14.05.2024 ⏰ 20:45

Shelest, дякую за підказку. Я вже "всю голову зламала" з цим фото. У всіх картинки, а в мене - акція без акції😳 Зайшла в телефон, а воно там Є! Я тепер ваш палкий прихильник, виручили.

кількість респектів: 1
Аватарка користувача juljchik
14.05.2024 ⏰ 23:24

Оксано, дякую Вам за статтю) Гарні оригінальні фото!) Приємно, що мій колишній флакончик Вам сподобався))

В мене пустих арабських флаконів поки немає - я користуюся різними парфумами, тому ще поки не використала повністю жодного. Але, думаю, можна туди наливати відливанти інших або просто прикрасити ними якусь поличку)

кількість респектів: 1
Аватарка користувача OkTim
15.05.2024 ⏰ 06:48

juljchik, дякую за оцінку фото. Ви не повірите. Зайшла статтю відкоректувать, щоб вас у ній згадати. Дивлюсь - а якраз від вас коментар. Це 💃знак. Спасибі за флакончик, екскурсію по сайту і терпіння до новачка. Ви класна.

кількість респектів: 1
Аватарка користувача CBRCleopatra
15.05.2024 ⏰ 09:48

Цікавий допис, дякую. Мене вражають деякі флакони від цього бренду - вони іноді досить важкі, зроблені з претензією на розкіш, але, як пишуть, і як я побачила, зроблені в умовах конкуренції за ціну, бо золото починає злітати, або щось відпадає від користування. Безумовно, такий підхід відповідає східній культурі, де ціняться такі речі, тому ці флакони доводять, що якщо бренд і рухається "на Захід" економічно, але і "просуває Схід" естетично. Цікаво, що в історії парфумерії був ще один бренд, американський Avon, який запамʼятався саме своїми флаконами.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача OkTim
15.05.2024 ⏰ 10:20

CBRCleopatra, відчувається, що ви з арабами "на короткій нозі". Так, вони стараются просуватись на "захід", але "східну натуру сховать не вдається". Технологія виготовлення у Lataffa не європейська. До речі, до цих пір задивляюсь на флакони Avon, які пам ятаю з молодих років.

Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
koxana 03.10.2025 14:43

Asedo, дякую за підтримку 🤗

Ваша добірка ароматів на осінь 🍂 гарна, з ароматами знайома крім Ella K Parfums Melodie D`Altai, зацікавлена спробувати!

Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість article-image Комментарий к новости
Коли золото листя зустрічається з ароматами_ ти отримуєш Радість
Asedo 03.10.2025 13:02

хочу підтримати вас щодо Chloe L`Eau De Parfum IntenseChloe L`Eau De Parfum Intense - чудовий аромат, наче нічого "вау", але ладний.

На осінь люблю аромати шкіряні, димні, гурманські, пряннощі, амбра - на рівні асоціацій щось як м`який шалик чи плед, теплі напої, спостереження за природою, трохи меланхолії, роздумів про сенси ))

Мої базові фаворити не змінюються вже декілька років. Хотіла знайти щось нове, пробую, але завжди повертаюся до своєї "осінньої п`ятірки":

By Kilian Apple Brandy on the RocksBy Kilian Apple Brandy on the Rocks

Miller Harris SoufflotMiller Harris Soufflot

Ella K Parfums Melodie D`AltaiElla K Parfums Melodie D`Altai

The Merchant Of Venice CraqueleThe Merchant Of Venice Craquele

Molinard Habanita Eau de ParfumMolinard Habanita Eau de Parfum

Ще є варіанти, але вони саме як варіанти цього базового сету. Осінь поки не сприяє експериментам ))

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:40

Щодо цін, 2500 - то є нормальна ціна на Франческу, бо це сірий імпорт. Можна купити навіть дешевше, ніж 2500 грн за флакон, але треба полювати на знижки у магазинах. Те, що оригінали продаються виключно у дʼюті фрі та офіційних бутіках - міф.

Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:) article-image Комментарий к новости
Моє знайомство з парфумами Francesca Bianchi_ або Чи пробігали кози?:)
pairis 02.10.2025 22:16

Франческа така і є - тваринність відчутна у всіх її витворах, до того ж всі аромати мають схожу базу, тому скоріш просто не ваш бренд.

Але ви можете спробувати інші її аромати у Ле Флаконі (нішевий офлайн бутік у Києві), бренд там представлений.

З найбільш зрозумілих, якщо можна так сказати, на мій погляд є Tyger Tyger (він більш у сторону старої класики, але має не дуже виражене вінтажне звучання), Sex and the Sea та Unspoken Musk.

Парфуми поза часом article-image Комментарий к новости
Парфуми поза часом
Asedo 02.10.2025 20:11

Ще один парфум поза часом. Йому не 100 років, щоправда, але вік теж поважний - радує світ вже 33 роки:

Serge Lutens Ambre SultanSerge Lutens Ambre Sultan

В прохолоду і зимну погоду - чудовий )

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,