АКЦИЯ 📣 -50% на "Залишки у флаконах"!
Знижка 50 % на аромати в розділах: "Залишки у флаконах, мініатюри", "Залишки у флаконах, мініатюри ВІНТАЖ ", на моїй Вітрині, що помічені: "Приймає участь в Акції"!
Окрім тих лотів, де відмічено, що "ПОЗА Акцією!"
- Мінімальне замовлення (по цінам, вказаним на "Вітрині") - 500 грн.!
- На обмін ароматами знижка НЕ розповсюджується !
- Акція дійсна ТІЛЬКИ для ЗАРЕЄСТРОВАНИХ користувачів "Кремчика"!
- На вітрині вказана ПОВНА вартість! Перерахунок - вручну в "Замовленнях"!
- Відправка "Новою поштою" на протязі 5-ти РОБОЧИХ днів після повної оплати!
- Післяоплати (накладного платежу) НЕМАЄ! Тільки ПОВНА передоплата!
Дата проведения 27.06.2026 - 30.06.2026
До окончания
Акция организованна пользователем
◉ Cincia
🛡️Репутация за сделки:
100%
(1713 /0 /0 )
👁 акцию просмотрели 6
🎯 кол. переходов по кнопке: 4
Вы просмотрели:
Новые комментарии на сайте Відгуки до Genyum Painter
qqqqvitnu 28.06.2026 13:58
звідки стільки хайпу, це копія лалік анкр нуар, тільки з йодом★★★☆☆
Відгуки до Escentric Molecules Molecule 03
Serhio G. 28.06.2026 13:27
Кінцева зупинка для усіх поціновувачів ветиверу. Читаючи відгуки, я очікував на суху синтетичну базу від Encre Noire, а по факту це просто розкішний та багатогранний аромат. На протязі років я мав і тестував дуже багато різних ветиверових ароматів, від найдешевших до нішевих і можу сказати, що М03 це ветивер екстра класу.
Є велике різноманіття ветиверів, від димного та гіркого до зеленого та квіткового, тут же таке враження що усі різновиди змішали в одному флаконі, бо на різних стадіях розкриття він нагадує одразу і "чорнила", і "жирного електрика", і герленівський, і фордівський ветивер, але тут нема зайвих нот (ваніль, неролі, герань і т.д.), які б відволікали та перетягували на себе увагу.
Мастхер на осінь, хоча і у спеку він теж цілком доречний.★★★★★
Відгуки до Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum
ill_denys 28.06.2026 13:25
в первые минуту-две для меня это Бэйлиз или какой нибудь другой кремовый ликёр. Но скоро это начинает развеиваться и вырисовываются пачули вместе с темным горьким шоколадом, в этом дуэтном звучании в сердце отсылают к Serge Lutens Borneo 1834, (не в один в один конечно, в Борнео есть нота подвальности, и нет флёра ванильной сладости как здесь) и присоединяются к первоначальной ванили. Да, сладко, но не приторно, нужно подождать немного пока пройдет начальная кремовость и вот когда вступают пачули - начинается настоящая красота. Запросто подойдет и мужчинам, желающим чего-то теплого и уютного.
Из пирамиды никакого уда (в любом его проявлении) ни белых цветов в реалии и в помине нету. Удивлен, что ваниль (именно ваниль, без сладкой амбры) может быть не примитивной где вроде как всё должно быть ясно. Красивое.★★★★★