Ароматерапія як метод впливу на емоційний стан людини_

21.05.2024 ⏰ 00:21
Рейтинг статьи 4.6 ★★★★☆ голосов:11
👁 Данную статью прочитали 9
количество комментариев:

Ароматерапія як засіб впливу на емоційний стан людини_

Вітаю всіх читачів! Хочу нагадати про користь ефірних олій та їх вплив на емоційний стан людей.

З давніх часів людству відомі лікувальні здібності ефірних олій.

💙Для зменшення стресу.Олії лаванди та бергамоту , які мають заспокійливі властивості та можуть допомогти зменшити рівень стресу , сприяти розслабленню. Олія сандалового дерева, відома своєю тонізуючою та заспокійливою дією. Також спливає на зниження рівня стресу та розслабленню.

💙Для зменшення тривожності .Вдихання або місцеве застосування ефірних олій, таких як ромашка та іланг-іланг , може допомогти впоратися з тривогою, викликаючи відчуття спокою та зменшуючи нервозність.

💙При депресії.Цитрусові олії, такі як лемон і апельсин, які мають допомогти полегшити симптоми депресії та покращити настрій. Олія бергамоту , що надихає та освіжає, також може допомогти знизити рівень стресу, тривожності та полегшити симптоми депресії.

💙Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Ароматерапія, особливо з застосуванням ефірної олії лаванди , може допомогти знизити стрес та покращити емоційне одужання.

💙Для поліпшення настрою.Олії ладана та розмарину, які пов язані з покращенням емоційного благополуччя.

💙Для поліпшення сну.Такі ефірні олії , як лаванда та сандал , мають седативні властивості, та можуть допомогти покращити якість сну та позбутися безсоння.

💙Для покращення уваги, концентрації та полегшення симптомів розумової втоми - олія м яти перцевої.

Ароматерапія як метод впливу на емоційний стан людини_

Способи застосування:

-вдихання парів ефірних олій за допомогою дифузорів, інгаляторів або методів парової інгаляції дозволяє безпосередньо взаємодіяти з нюховою системою.

- місцеве застосування: розведені ефірні олії можна наносити на шкіру за допомогою масажу, ванни або компресів для поглинання та локального впливу.

- дифузії: дифузори ефірних поширюють аромат у повітрі , створюючи приємне та лікувальне середовище.

- масажна терапія.Включення ароматерапії в сеанси масажу , покращує релаксацію , зменшує стрес і сприяє покращенню загального самопочуття.

- мій особистий лайфхак- в теплу пору року, коли можна носити одяг з коротким рукавом, я люблю наносити краплинку ефірної олії на зап ясток. Особливо "Заспокоюючу", і якщо попадаю в якусь стресову сітуацію- просто нюхаю свій зап ясток. Це швидко заспокоює)


Ароматерапія як метод впливу на емоційний стан людини_

А ви використовуєте ефірні олії для покращення свого емоційного стану та самопочуття? 🤔

Якщо так- то які способи вам подобаються найбільше? ❤️❤️❤️

Бажаю всім міцного здоров я , гарного самопочуття та мирного неба!💙💛💙💛

P.S.Будь ласка, не забувайте оцінювати статтю, щоб я розуміла чи писати ще в цьому напрямку чи ні. Дякую.🙂

З повагою, Ольга🙂


Поделиться Telegram Viber twitter email

Комментарии к статье Ароматерапія як метод впливу на емоційний стан людини_

Аватарка користувача OkTim
21.05.2024 ⏰ 06:14

Дякую за статтю. А є олія, що знімає мігрень? Хоча у мене всі гучні запахи провокують головний біль...

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Perfume elite
21.05.2024 ⏰ 11:26

Дякую за питання про мігрень. В мене теж вона буває. Коли вже йде сам приступ мігрені- то наврядчи ефірна олія допоможе. Бо коли є приступ-усі запахи та звуки дратують. Краще проводити профілактичні заходи. Якщо в вас часто бувають зажаті м язи шиї і потилиці, буде корисним масаж воротникової зони і шийного відділу хребта з оліями , які розслаблюють- лавандовою, олією бергамота, олією сандалового дерева. Є суміш олії "Заспокоююча"(Ароматика)- до неї входить ефірна олія лимонна, ефірна олія лемонграсу, ефірна олія лавандова.Щиро рекомендую саму цю суміш ефірних олій.🙌Також для профілактики мігренозного нападу треба проводити антистресові заходи та заходи спрямовані на релаксацію.🙌

кількість респектів: 2
Аватарка користувача OkTim
21.05.2024 ⏰ 13:55

Perfume elite, супер. Це ви доречно статтю написали. Треба спробувать 🌹

кількість респектів: 1
Аватарка користувача juljchik
21.05.2024 ⏰ 15:56

Вітаю всіх учасників форуму) Питання щодо мігрені: не хочу виглядати наче менеджер з реклами арабських олійних парфумів, але якось неодноразово читала у відгуках про олію Al Haramain NooraAl Haramain Noora , що вона допомагала. Можете спробувати при нагоді, ще почитайте відгуки на парфумерних сайтах. Якщо раптом комусь із вас підійде, було б чудово!)

А ось те, що цитрусові запахи - як в ефірних оліях, так і в парфумах, піднімають настрій, то підтверджую! Для мене таким парфумом став Guerlain Aqua Allegoria Mandarine BasilicGuerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic . А з цитрусових олій дуже подобається грейпфрутова)

кількість респектів: 4
Аватарка користувача Perfume elite
21.05.2024 ⏰ 16:33

juljchik, щодо цитрусів в парфумах- в мене є D&G Devotion - лимон в сахарі - дійсно цей парфум підіймає настрій. Є ще Mancera Aoud Lemon Mint- навмисно шукала парфуми з лимоном, знаючи його здатність покращувати настрій 💃

кількість респектів: 2
Аватарка користувача OkTim
21.05.2024 ⏰ 16:57

juljchik, 😁🤣, ой, щось мене так розвеселив "менеджер по рекламі олійок". До речі, а таки щось тут від менеджменту є, бо олійку я вже знайшла (і коментарі почитала). Так що, якщо раптом у вас така є і буде виставлятись, то welkam.

кількість респектів: 2
Аватарка користувача juljchik
21.05.2024 ⏰ 17:02

OkTim, в мене є така хіба що в пробірці 1 мл))) Насправді я б і порекламувала трохи деякі олії, бо маю їх чимало, і дуже люблю марку Al Haramain) Можете теж спробувати на розпив, бо вона дуже насичена, як на мене)

Аватарка користувача juljchik
21.05.2024 ⏰ 17:07

Perfume elite, розумію Вас))) Це так добре, коли парфуми піднімають настрій, особливо зараз!) Саме через цитруси мені подобається D&G Light Blue, і Coco Mademoiselle)

кількість респектів: 1
Аватарка користувача Perfume elite
21.05.2024 ⏰ 17:22

juljchik, я також цю олійку знайшла та почитала коментарі) Виявилось що є олійка і є парфумована вода. Піраміда - просто захоплення!😍. Додала в "Обране". Дякую за інформацію!🌹

Аватарка користувача juljchik
21.05.2024 ⏰ 20:02

Perfume elite, сподіваюсь, Вам сподобається) Було б чудово, якби вона виявилася ефективною)

кількість респектів: 1
Присоединится к каналу новостей kremchik.ua, чтобы быть в курсе обновлений блоговTelegramTelegram Google NewsGoogle News

Новые комментарии к статьям

Перевір наскільки ти парфман`як article-image Комментарий к новости
Перевір наскільки ти парфман`як
Asedo 14.11.2025 21:08

Belle Cherie,

рада, що допис потішив ))

Якщо у вас спостерігаються якісь незадокументовані у "Класифікаторі парфман`ячних станів та симптомів парфзалежності" прояви - пишіть. Внесемо, задокументуємо ))))

Перевір наскільки ти парфман`як article-image Комментарий к новости
Перевір наскільки ти парфман`як
Belle Cherie 14.11.2025 17:18

Аааа, клааас!Дайте ще.Бо "маловатобудет"😀

І знову вишня_або вишневий люкс: варто чи ні?:) article-image Комментарий к новости
І знову вишня_або вишневий люкс: варто чи ні?:)
juljchik 12.11.2025 23:38

Ароматна скриня, дякую Вам, що поділилися 🌹Мені він теж подобається, як і вся лінійка Q)

І знову вишня_або вишневий люкс: варто чи ні?:) article-image Комментарий к новости
І знову вишня_або вишневий люкс: варто чи ні?:)
Ароматна скриня 12.11.2025 15:26

Ось моя ідеальна вишня

Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum Intense😍
І знову вишня_або вишневий люкс: варто чи ні?:) article-image Комментарий к новости
І знову вишня_або вишневий люкс: варто чи ні?:)
juljchik 10.11.2025 23:33

Suzanna, ммм, як цікаво)) Заінтригували - захотілося спробувати) Дякую 🌹

Облоко Тегов: ,
,
,
,
,
,